Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Annyira bánom, de tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira bánom, de tényleg olyan gáz, ha összejövök egy olyan lánnyal, akihez egyáltalán nem vonzódom szexuálisan?

Figyelt kérdés

Csúnya az arca, de jellemre meg tényleg rendes lánynak tűnik így néhány randi után. Az a jó, hogy legalább nincs úgy elhízva, mint a legtöbb csúnya lány, neki tényleg csak az arca az, amire nézni sem szeretek, sajnos. :/

De a többi lány, akinek bejövök vagy iszonyat kövér vagy jellemre nem megfelelő, ha épp testre még elmegy is, bár náluk is inkább az arc a probléma meg a jellemük, ami nem szimpi. Most először találtam egy olyan lányt, aki jellemre és nagyjából külsőre is elmegy, csak az arca a gond, de zacskót meg nem akarok ráhúzni szex közben, nincs szívem ilyet tenni vele.

Egyébként én aranyos, cuki, helyes srác vagyok nem egy lány szerint, viszont nem egy adonisz és jellemre is félénk, csendes, önbizalomhiányos, alig merek a lányoknál próbálkozni is, így nem is csoda, ha a nekem tetsző lányoknak úgysem kellenék. Ez a csaj, azt hiszik hogy nagyon tapasztalt vagyok és hogy sok barátnőm volt már, annyira helyesnek lát.


2012. dec. 16. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
te tudod!
2012. dec. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te vagy a csúnyák gyámolítója akihez mindig imádkoznak? :)
2012. dec. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sokan mondták már, hogy lehetne szép barátnőm is, de szerintem csak jófejségből tették. Én tényleg csúnyának tartom magam és furán érzem magam szép lányok társaságában, de még beszélgetni sem tudok úgy velük, mint egy csúnyább lánnyal. Szép barátnőre vágyom, de tudom, hogy nem érdemlem meg őket, így lejjebb adtam és csak csúnya lányokkal ismerkedem és igyekszem a jellemet nézni, hát így jutottam ide, ahol most vagyok. De mégis bánom, úgy érzem, így sosem leszek boldog, de a lányt sem akarom elhagyni, megbántani, mert nem ezt érdemli. Nem tudom mit tegyek. :/
2012. dec. 16. 15:19
 4/6 anonim ***** válasza:

de mi az annyira csúnya az arcában, ami ennyire taszít?

ezt te tudod, hogy mennyire bírod elviselni

2012. dec. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, hitegetést és kihasználást érdemel egy tisztességes visszautasítás helyett.
2012. dec. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát öregem te tényleg nem érdemelsz szépet, és azt sem akivel most vagy! Az ilyen tetűknek mind le kellene vágni a faszát aki zacskót akar húzni a csaja fejére miközben megdugja! Hogy rohadnál meg egyedül!
2012. dec. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!