Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin mennyire gáz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin mennyire gáz a kínos csend?

Figyelt kérdés

Nem terveztünk előre igazán, csak találkozni akartunk újra szilveszter után. Elmentem hozzájuk és ott elvoltunk, segítettem kicsit neki főzni, meg beszélgettünk, stb.


Aztán sétálgattunk, elmentünk hamburgerezni meg beszélgetni. Sétálgattunk, stb.


Ez mind jó volt, csak én most azon kattogok, hogy voltak olyan pillanatok mikor így mintha kifogyott volna a szufla, a mondanivaló és csend volt egy ideig. Ilyenkor valamivel megtörtem mindig. De ez valamiért aggaszt.

Azért nagyrészt jókat beszéltünk, de mégis volt egy-két ilyen perc is és nem tudom, hogy most jogos-e hogy aggódom....


Én már most ragaszkodom hozzá, szóval már most fájna ha kiderülne, hogy ez nem megy...



2013. jan. 3. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz ez még. Majd, ha sokszor lesz csend, illetve nem is nagyon törekszik a másik, hogy beszéltessen, akkor. Mivel kezdődő a kapcsolat, ezért annyi mindent lehet mondani a másiknak, nincs olyan, ami nem érdekelne a másikkal kapcsolatban, ha szimpatikus nekem, ezért én kérdeznék. De a pasik nem ilyenek... szerintem nem gáz.
2013. jan. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Más vélemények?
2013. jan. 3. 19:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért nem smároltatok? Inkább a kínos csend? Amúgy meg én is randiztam már úgy hogy nem volt szimpi a partner, nem is találkoztunk többet, de sosem volt kínos csend. Az azért vérciki!
2013. jan. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
:) egyaltalan nem gáz. mért lenne az? nefélj elso randiknál erre számítani kell,mivel hogy még nem ismeritek egymast anyira,hogy tobb oran keresztul csak fujjatok a beszedet. mink mar tob mind egy eve egyutt vagyunk a baratommal,es megis van ojan amikor kifogy a szo nalunk is. nem lehet mindig csak beszelni. ugyhogy nyugi, fel a fejjel , biztos hogy kovetkezonek mar jobb lesz, mindig tobb lesz a kozos tema, ugyhogy nyugodjál meg, ez teljesen termeszetes dolog:) sok sikert kivanok nekeed tovabbra is,es kivanom hogy sikeruljon elerni mindent amit szeretnél!:) remelem valaszom segitett:)
2013. jan. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Második válaszoló: Volt csók is, de nem lehet folyton azt csinálni... Azért ez hülye megoldás a részedről.
2013. jan. 4. 14:25
 6/6 sztrecskó ***** válasza:
A csend nem mindig kínos. Komolyan, mi van manapság az emberekkel? Ne félj a csendtől, akkor tud ő is kicsit magában gondolkodni. 1-2 perc az nem baj. Ha nincs egyáltalán témátok, na az kínos!
2013. jan. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!