Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg igaz, hogy sok fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz, hogy sok fiúnak (20 fölött) nincsen önbizalma? Főleg ha lányokról van szó? Lent

Figyelt kérdés
Jó lehet, hogy ez hülye kérdés, de valahogy rajtuk nem látni annyira, jobban tudják leplezni. A legtöbb fiút bátornak és önmagával elégedettnek látom. És nem a macsókat szoktam megnézni, ne gondoljatok erre. Aki válaszol leírná a korát is?
2013. jan. 3. 21:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
20 alatt én is tudtam leplezni. Aztán egy jó fél éve elszabadult a pokol. Ma ott tartok, hogy minden nap lenne kedvem megdögleni, ha csak arra gondolok, hogy megint egyedül fekszem le. 21/F
2013. jan. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem csak 20 fölött:( 15/F
2013. jan. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

nekem nincs,29 vagyok,

husz alatt könnyü, még nem taposta meg öket az élet,minden tét nélküli,akkor még nem értenek semmit

2013. jan. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Akkor tisztázzuk: önbizalom az, ha valaki tisztában van az - ilyen-olyan - adottságaival, és eszerint cselekszik, illetve nem cselekszik; vagy: valakinek egy mesterséges és irreális önképe van?
2013. jan. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
ha kicsit is jártas vagy gykn akkor hamar rájöhetsz h bizony ez igaz de 20alatt is 15/F
2013. jan. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
kérdező, figyeld egy órán keresztül a kategóriát, és megtudod a választ:D
2013. jan. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Hogy mennyinek nincs nem tudom, de én mindenesetre gyarapítom a számukat.

22/f

2013. jan. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Sajna. Pedig a legjobb korosztály...a 20+ férfiak. Még jófiús arc, de sármosak, tele élettel, kedvel..
2013. jan. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ez teljes mértékben így van sokakkal, pl itt vagyok én (nem sajnáltatom magam, legalább is nem akarom), szóval az egyetemi professzorommal nyugodt szívvel elbeszélgetek bármiről. De ha egy csinosabb lánnyal kéne ugyanezt tenni akkor leblokkolnák, főleg az elején.
2013. jan. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Patrik24 ***** válasza:
3as ezzel nem értek egyet, mert felnőttkorban tehet a saját sorsáért az ember. Nekem nagyon kevés volt az önbizalmam olyan 18-20 éves koromig, de aztán tettem az életemért, és az utóbbi 4-5 évben teljesen más ember lettem. (Nem csak párkapcsolati szempontból.):)
2013. jan. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!