Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg igaz, hogy sok fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz, hogy sok fiúnak (20 fölött) nincsen önbizalma? Főleg ha lányokról van szó? Lent

Figyelt kérdés
Jó lehet, hogy ez hülye kérdés, de valahogy rajtuk nem látni annyira, jobban tudják leplezni. A legtöbb fiút bátornak és önmagával elégedettnek látom. És nem a macsókat szoktam megnézni, ne gondoljatok erre. Aki válaszol leírná a korát is?
2013. jan. 3. 21:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Mintha rólam szólna a kérdés


26 éves.

2013. jan. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Sok a lúzer!
2013. jan. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Nem az hogy nincs, de nem sok:D a legnagyobb problémám az, hogy nem csak párkapcsolati szempontból, hanem úgy általánosan az élet minden területén egy rohadt pesszimista, borúlátó valaki vagyok, nem tudom mikor fog ez megtörni. Pedig azt sem mondhatom, hogy nincs sikerélmény (tanulás, hobbi, csajok).

20F

2013. jan. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Igen, igaz. Elmondom szerintem miért. Egy viszonylag neves egyetem jobbnak mondható karára járok, ahol azért a nők okosabbja is megfordul, mégis azt látom nap mint nap, hogy az ún. "alfák" tarolnak a lányok körében a maguk szedett szemöldökével, rózsaszín blúzával satöbbi. A normálisabbja meg eleve már zavarba jön ha egy 8-as csajjal kellene kezdenie, nemhogy egy 9-essel vagy 10-essel, mert ugye mit látunk a tévében, az interneten, a világban: azt hogy a 10-es csajok a 10-es pasikkal vannak. Pedig régebben az ilyen takonymajom meleg gyantázottlábú szedettszemöldökű "pasikkal" a nők szóba sem álltak volna. De sajna ilyen a világ, el vannak cseszve az emberek ideálképei, s a tízpontos pasik kivételével szinte mindenkiben kialakult egy bizonyos gátlás, ha nőkről van szó. Ugyanez igaz szerintem fordítva is. Elbaszott egy generáció ez. S isten ments az utánunk következőktől.


23/F

2013. jan. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

ja és ezt a kérdést én tettem fel ma:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


ebben is vannak jó válaszok.

2013. jan. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Aki félénk természetű általában véve, tehát nemcsak lányoknál, annál nem tudom, hogy mennyire van értelme önbizalomról beszélni. Tehát én nagyjából tisztában vagyok a saját természetemmel, de ez alapján sajnos nem sok okom van magamban bízni. Sajnos ezt kaptam a sorstól.

Kb. mintha utcai autóval akarna valaki F1-es versenyen indulni. Hát, ez aztán az ördögi kör.

Az is igaz szerintem, hogy a média nagyon nagy rombolást, torzulást végez az embereknek a lelkében.


F,32

2013. jan. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
20 feletti vagyok... majdnem 2 évtizede és van önbizalmam. De 20-22 évesen még nagyon kevés dolgot értem el az életben és nagyon kevés tapasztalatom volt. Természetes, hogy nem volt akkora önbizalmam, mint később.
2013. jan. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!