Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 28 éves pasihoz vonzódom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves pasihoz vonzódom, mint egy mágnes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Segítsetek nekem kérlek!

22 éves lány vagyok, 3 éve van párkapcsolatom.

Havi 270 órát dolgozom egy presszóban, a barátommal spontán megromlott a kapcsolatunk, bár fogalmam sincs mikor,hogy,miért de erre 2 hete eszméltem rá!

Történt ugyanis, hogy buli volt 2 hete kb. ahol dolgozom, és ott volt a 28 éves pasi is aki szokott bejárni oda, mivel a főnököm haverja.

Tök normális srác, ismerem már kb. 1 éve, de csak most keltette fel a figyelmemet.

Ő vitt a kocsijával a buliba is, mivel az enyém el romlott. Én hátul ültem(haverja mellette), beszélgetni próbáltak, de az út és a haverja szövege helyett inkább engem stírölt egész úton a visszapillantóba(már akkor gyanús volt nekem a pasi).

A bulin ott volt a barátom is de nem igazán foglalkoztunk egymás társaságával, ezt ki is használta a pali.Velem volt egész este beszélgettünk,hülyéskedtünk stb. néha próbált tapizni de nem hagytam magam.Nem történt semmi köztünk, engem nem hat meg a pia! El hívott magához menjek vele haza, vagy találkozzunk kettesbe valamikor, majd mikor haza ment le akart kapni de sikertelen lett hála istennek meg a reflexemnek.Azóta mindig be néz hozzám, ha dolgozok.Kötekszik,csintalankodik , kedveskedik. Tett megjegyzést arra is, hogy reméli emlékszem mindenre az estéből, és újabb bulit szeretne csinálni.

Fogalmam sincs mit akarhat tőlem igazából, nem egy cassanova pasi mert már volt mennyasszonya is, házat is vett, tervezte a maga saját kis életét, de görény nőbe nyúlt bele!:(

Azóta rengeteget gondolok rá, és ha nem lenne barátom, gondolkodás nélkül bele mennék vele egy szexbe is akár! Pedig soha nem voltak egy éjszakás kalandjaim,sőt a mostani barátom a 4. pasi az életemben szex terén.

Nem értem mi történik velem! Mi fogott meg így benne vagy ez egy jel lenne, hogy a mostani barátommal ennyi,vége?!

Ti ezt, hogy látjátok? Sose fordult ilyen elő velem, és mivel rendszeresen jár be a pasi félek, hogy el hatalmasodik felettem ez az érzés, pedig még szeretem a barátomat csak full lapos a kapcsolatunk,amit nem tudom újjá tudunk-e éleszteni mert ennyire rossz még sose volt, olyanok vagyunk mint 2 jó barát!No Sex,No Törődés,Puszi Stb.

Ti mit tennétek a helyemben?


2013. jan. 18. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:

nem sértésből írom, de ha nem írod a korod, azt gondolom 15 vagy

tégy, amit jónak látsz, de a barátodat ne alázd meg

2013. jan. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha már nem érzed jól magad egy párkapcsolatban miért folytatod? Megszokás?(Komolyan kérdezem, mert érdekel)
2013. jan. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 ASOT ***** válasza:

Ennek már nincs értelme.

Ha nem akarod h besoroljanak az idióta meggondolatlan ügyefogyottak közé akkor a jelenlegi kapcsolatodból kilépsz.

2013. jan. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tesztek a kapcsolatotokért akkor ne csodálkozz. Ő is tehetne valamit, hogy feldobja, de ugyan te is. Valamint a pároddal kéne beszélned, hogy mik hiányoznak!! Ezt a srácot meg verd ki a fejedből. Simán látszik rajta, hogy dugni akar. A kapcsolatodat ez meg mégjobban teszi tönkre! Csináljatok valamit a pároddal, mert belehajszolod magad a hülyeségbe...
2013. jan. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1-es! nem értem mire fel mondod, de tárgytalan!

A többieknek köszönöm a választ, látom megoszlók a vélemények, nem is csodálom.

A kettesnek pedig annyit mondanék, hogy már voltunk jó párszor külön, a max. 2 hónap volt, de sose bírtuk egymás nélkül.

4. válaszoló! Igazad van kettőn áll a vásár, de ennél többet én sajnos nem tudok tenni érte,tankolok neki cigit veszek, pénzt adok ha éppen szüksége van rá, mindig próbálok odabújni hozzá stb. de már bele fáradtam a viszonzatlanságba.

Igaz, hogy nincs már meg a pink köd, DE még szeretem a szívem mélyén és ragaszkodom hozzá.

2013. jan. 18. 16:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Beszélned kell vele, hogy ez neked nem jó ahogyan viselkedik. Mond el neki, hogy ez neked nem kell. Vagy tesz valamit ő is vagy sem, de legalább tudni fogja.
2013. jan. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagy a kísértés,de mivel a mostani párkapcsolatod már nem lényeges számodra, így könnyen megkedvelsz egy új férfit,aki kedves,normális... Szerintem mérlegelj. Döntsd el mit szeretnél. A mostani kapcsolatba nem érdemes benne maradno,hisz mindenképpen vonz a 28 éves hapsi....
2013. jan. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja és ha még sokan rábeszélik a kérdezőt, hogy szakítson...... Akkor biztos csak is csak magára fog hallgatni.
2013. jan. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezt a srácot felejtsd el, ez csak szórakozna egy kicsit.

Pároddal meg vagy beszélsz, hogy mi a szitu vagy vége, mert eléggé nem tesztek egymásért semmit.

2013. jan. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!