Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ugye milyen érdekes, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye milyen érdekes, hogy olyan sok bájos, aranyos lány van, mégis úgy megyek el mellettük, hogy kb. észre sem veszem őket vagy, ha valakivel szemezünk is, akkor sem lesz semmi? Másnál is így szokott ez lenni?

Figyelt kérdés
Minden nap látok nem is egy lányt, akiben meg fog valami, egy bájos arc vagy a szemezés utáni félénksége, például szemezünk és aztán hirtelen mintha zavarban lenne lefelé néz a lány vagy, hogy a bátrabb lányok feltűnőbben néznek például buszon és még rólam is beszélgetnek, de mégsem találkozunk soha többet, nem lesz semmi sem köztünk, mert én nekem semmi önbizalmam, rondának tartom magam, aki nem szeretne beégni sok ember előtt és amúgy sem tudnék laza lenni, ha leszólítanék egy lányt. Ma is láttam több lányt is, az egyiknek olyan szép haja volt, a másik olyan kis aranyos volt, kedvem lett vlna csak úgy megölelni, a harmadiknak elbűvölő hangja volt. Én meg némán , elbújva, magamba gubózva, csendben nézem őket, lehetőleg úgy, hogy senki sem lássa, nagy félénken és elképzelem, hogy milyen jó lenne egy ilyen lányt magamhoz közel érezni, átölelni, megcsókolni, szeretkezni vele. Aztán hirtelen beugrik, hogy én nem vagyok egy jó pasi, úgysem lenne esélyem nála stb. és így megy ez szinte minden egyes nap.
2013. jan. 28. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2013. jan. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
zárkózottabb vagy ennyi az egész. ha egy lánnyal többször találkozol és úgygondolod lépj oda nyugodtan ninsc sok veszteni valód. elég furcsa dolog de ha így nem akkor hogy kerüljön az ember közelebb ? én is zárkózott vagyok és nem egy alfahím :D amúgy elképesztő mennyi aranyos lány van mostanában O.o mióta eggyütt vagyok mostani barátnőmmel szinte gombamód szaporodnak. már én szégyenlem magam :D
2013. jan. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem érdekes, csak egy lúzer vagy, mint a legtöbb pasi itt a gyk-n:)
2013. jan. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 walk w1th mee ***** válasza:
utolsó true
2013. jan. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

: D


Ebben mi az érdekes?

Mondjuk, a korodat nem tüntetted fel ... Lehet, az érdekesebbé tenné a sztorit :D :D

2013. jan. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!