Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a fiú tudja mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a fiú tudja mennyire odavagyok érte és tudom hogy én is tetszek neki, akkor miért nem kezdeményez?

Figyelt kérdés

Mindig csak mosolyog rám meg idióta vicceket mesél. Nem mintha nem tartanám édesnek, de jólenne ha lépnénk egy szintet! Most én hívjam el randizni? De nem akarom, az első randi a fiúk dolga...

Mivel bátorítsam?


2013. jan. 30. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
"Jaj, nincs programom szombat estére, otthon fogok ülni, senki nem ér rá, nincs valami ötleted?"
2013. jan. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fél! Szóval kezdeményezz bátran mert hogy ő nem fog az biztos.
2013. jan. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egészen biztos tudja, hogy ő bejön neked és nem csak azt érzi, hogy barátkozni akarsz?
2013. jan. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert gyáva. Hány évesek vagytok?
2013. jan. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz! ;)
2013. jan. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mert fel?:-)

18/l

2013. jan. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Jó de én is félek kezdeményezni!

Ő 20 én 21 vagyok


Amit az első válaszoló írt , egy hasonlót már eljátszottam de aztán egy hülye haverja beszólt neki, úgyh az nem jött össze:(

2013. jan. 30. 14:26
 8/9 anonim ***** válasza:

Jajj, én azt gondoltam, hogy 15-16 évesek lehettek :D

Jólvan, aranyos vagy! :P


Lehet, hogy a haverjai valami hülyeséggel tömték a fejét. Meg gondolom tapasztalatlan, és fél. Muszáj valahogy kezdeményezned... Beszélgess vele többet, meg próbálkozz. Majdcsak lesz valami... :/

2013. jan. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Két nagy ökör lúzer!
2013. jan. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!