Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkedjek ma este? 20l

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek ma este? 20l

Figyelt kérdés
Barátnőmmel kb.egy óra múlva megyünk discoba.ezt azért teszem,mert bár nincs kedvem hozzá próbálok kitörni az önsajnáltató,begubózott világomból.azt tudni kell h 10kg plusz van rajtam ami ugye nem előny.hogyan ismerkedjek,kezdeményezzek majd ott?három és fél éves kapcsolat után vagyok.
2013. febr. 9. 23:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mit takar az "egész jó"? Sikerült ismerkedni?
2013. febr. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igen,sikerült.egy munkahelyen,de nem egy területen dolgozik velem a srác,táncoltam,megismert és odajött...helyes meg minden,először fura volt mert én nem iszom ő meg picit de volt csiccsentve de utána jól éreztem magam vele.aztán majd meglátjuk mit szeretne a továbbiakban.ha semmit?volt egy jó bulim:)
2013. febr. 10. 10:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!