Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác aki 18 éves én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki 18 éves én meg 16, csak pár napjaismerjük egymást nem beszéltünk túl sokan de sombaton találkozunk, mégis hogy érjem el hogy érdekeljem is? Bővebben lent

Figyelt kérdés

van egy srác a sulimból akinek az egyik osztálytársával jóba vagyok és egyik nap bejelölt és megkérdezte hogy jóba vagyok-e az oszttársával vagy nem meg stb és végülis én úgyfogtam fel az egészet hogy csak ürügyet kerset arra hogy rámírjon! szerintetek?

aztán dumltunk még egy picit ésmásnap a suliban köszöntünk egymásnak meg igy pár mondatot dumaltunk csak és van egy olyan érzésem hogy a srác egy kicsit nyuszi igy fogtam magam és megkérdeztem tőle hogy ráér-e hétvégén és atán mondta hogy igen és kacsintott egyet. este meg irja hogy szereti hogy van tartásom, meg megtudom magamtól oldani a dolgokat. az a baj hogy most nem tudom mivan. azért ilyen szótlan a suliban m,ert nem jövök be neki vagy azért mert nyuisz? és mit csináljak vele hétvégén? hova menjünk? :S



2013. febr. 21. 17:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt neki kell kitalálni, hogy hova menjetek. Szerintem meg csak nyuszi IRL.
2013. febr. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!