Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy 40 éves értelmiségi férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 40 éves értelmiségi férfi hol tudna ismerkedni az internetes társkeresőkön kívül?

Figyelt kérdés

A szórakozóhelyekből már kinőttem, viszont a baráti társaságokban nincs olyan hölgy, aki szóba jöhetne.

Nagyon nehéznek látom a dolgot, mert aki ebben a korban még nem ment férjhez, az vagy az a típus, akit nem is lehet elviselni, vagy túlsúlyos, vagy prűd (fura, de sajnos ez is komoly probléma). Az értelmes, kedves nők pedig mind foglaltak. De lehet, hogy csak én nem keresgélek jó helyen. Milyen társkeresési forma jöhet szóba ilyen korban egyáltalán?


2013. ápr. 12. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Park este-gyanútlan néni.És már meg is van.

Amúgy meg,egyedül miért nem megy?Mindenhol lehet ismerkedni,ahova emberek mennek.

2013. ápr. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
fiatalabb korosztállyal próbálkoztál? 30-as hölgyek esetleg.
2013. ápr. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De mégsem szólíthatok le minden nekem szimpatikus nőt, hogy van-e férje, vagy barátja.
2013. ápr. 12. 19:10
 4/8 A kérdező kommentje:
A 30-as hölgyek is szóbajöhetnének, de hol és hogyan?
2013. ápr. 12. 19:11
 5/8 anonim ***** válasza:
hát ha nem mész szórakozni, akkor társkeresőkön, ami ott sem egyszerű, persze attól függ kit keresel, elvált van ott is sok, nőből rengeteg van, nem fogsz tudni választani, annyi lesz N
2013. ápr. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ismerkedni akárhol lehet, ahol emberek vannak. Járj olyan helyekre, amik kortalanok. Például csatlakozz túracsoporthoz, a kirándulásokon megismerkedsz másokkal: ha nem is feltétlen azzal, akivel családot alapíthatsz, de a baráti köröd bővítheted, és ezáltal a lehetőségeket is.

Vagy járj például társastánctanfolyamra. Ott mindig több nő van, mint férfi, így kb. mindenkivel fogsz táncolni és megismerkedhettek. Nem utolsósorban pedig borzasztóan szexi egy olyan férfi, aki felkér egy tangóra :)

De munka közben is ismerkedhetsz, ha van lehetőséged például konferenciákra járni, vagy elmehetsz továbbképzésekre is, ezeknek külön előnye, hogy nyilván hasonló érdeklődésű és kvalitású nőkkel kerülsz össze.

2013. ápr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az előző ötletet támogatom, közös érdeklődés mindenképp jó kezdet, persze ha olyant választ. Én dolgoztam, egy nonprofit szervezetnél, gyerekek nevelésével foglalkoztunk, és sok önkéntesünk volt, mindenféle korosztályból, és kedves aranyos nők, és értelmiségi nők voltak, akik közül nem mindegyiknek volt párja, férje. És tudok olyan párról, akik ma együtt élnek, és ott ismerkedtek meg. Szerintem meglehet ezt is próbálni. A nyári időszakot ajánlóm, akkor vesznek ki szabadságot és akkor nagyobb esélye lehet ismerkedni. Remélem, segíthettem, sok szerencsét
2013. ápr. 13. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Azóta találtál nőt?

2014. márc. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!