Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kisfiú testű, alacsony fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisfiú testű, alacsony fiúk, ti hol találtatok olyan lányt, aki tudott vonzódni hozzátok, hol lehet ilyen ritka, rendes lányokat találni manapság?

Figyelt kérdés
2013. máj. 15. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Erdei Tündér
2013. máj. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem olyan ritka a rendes lány, csak nem jó helyen keresgélsz - vagy nem is keresgélsz...
2013. máj. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hidd el már jó ideje keresgélek, ezért is tettem fel a kérdést, kezdek pánikba esni, hogy nincs lány, aki el tudna így fogadni.
2013. máj. 15. 23:33
 4/5 anonim ***** válasza:

"Arról nem tehetünk, hogy a normális nő kihaló faj, és jönnek az agyatlan libák, akiknek még egy önálló gondolatuk sincs és minden megnyilvánulásuk kimerül az ilyen sablonos baromságokban. "


Nem mondom, hogy nincsenek buta nők, de szerintem te vagy rossz körökben mozogsz, vagy pedig rossz az értékítéleted. Rengeteg nő van, aki nem csak gondolataiban, de tetteiben is önálló és felnőtt. Csakhogy ők nem állnának le egy egoista marhával. A nagy probléma, hogy azok után futsz, akik megjátsszák magukat, mert beszopod. Egy felnőtt nő nem kiszámítható, de a szavát megtartja.

2013. máj. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Nem mondom, hogy nincsenek buta nők, de szerintem te vagy rossz körökben mozogsz, vagy pedig rossz az értékítéleted. Rengeteg nő van, aki nem csak gondolataiban, de tetteiben is önálló és felnőtt. Csakhogy ők nem állnának le egy egoista marhával. A nagy probléma, hogy azok után futsz, akik megjátsszák magukat, mert beszopod. Egy felnőtt nő nem kiszámítható, de a szavát megtartja."


Érti valaki a koherenciát a mondatok között? Én nem. Biztos én vagyok a hülye...

Vagy te sem tudod igazán, hogy mit is akarsz mondani...

2013. máj. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!