Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elutaznátok egy férfi után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutaznátok egy férfi után egészen egy másik országba?

Figyelt kérdés
Csütörtokon lenne az út,egészen Törökbe,három honapja egyutt vagyunk , és egy hónapja nem láttam,és iszonyatosan hiányzik, meghívott engem.Szülők nem tudnak róla. és szeretnék menni, de egyedül utaznék. és azért félek is, de szeretnék menni.
2013. máj. 20. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem...

És te se tedd mert Törökországban már a török szabályok lennének érvényesek, és ha nem akarsz 7 ed magaddal rabszoglaként tengödni a kéjotthonában akkor nem mész ki...

2013. máj. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha az a férfi a szerelmem akkor nem kérdés.
2013. máj. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem, nem tenném főleg nem egyedül
2013. máj. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én megcsináltam anno, elég veszélyesre sikeredett...Szüleidnek mondd el, nem tudom hány éves vagy, de ha bármi történik, tudniuk kell hol vagy!!!
2013. máj. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
elrabolva 3 :O?
2013. máj. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

csak tudjátok nagyon hiányzik, és ha még 15 percre is, de szeretném láttni.ott dolgozik és elégge elvan kötelezve a munkájával.

A szüleim nagyon nehéz esetek, múltkor azért akartak kitagadni, mert nem vettem fel a telefonom...

és én tényleg megpróbáltam elmondani, de rájottem hogy nem lehet. és még jobban elszommorodtam, mert tényleg szeretném.

2013. máj. 20. 22:48
 7/10 anonim ***** válasza:
sőt Törökországba egy férfi nélkül nagyon nagy szarvas hiba belépni
2013. máj. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha titokban csinálod, akkor dupla felelőtlenség! Még úgy tudnád tetézni a bajt, ha meglepetést tervezel, és a pali sem tud róla! :)
2013. máj. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én nyáron Miskolcról akarok Zalaegerszegre utazni a Szerelmemhez. :)


Az eleve megvan 400 km, így külföldre is kimennék, ha ott lakna...de Törökországba nem. Sem Indonéziába, Afganisztánba...meg egyéb helyekre, ahol megalázzák a nőket.

2013. máj. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Koszike mindenkinek a választ.

azóta már haza jottem , és iszonyatosan jó volt :)

2013. jún. 2. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!