Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy nős férfi rabja lettem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nős férfi rabja lettem, ne menjek bele a kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Eleinte próbáltam védekezni,hárítani,de nagyon tetszik nekem az illető,ő pár hónapja próbálkozik!


Természetesen nem vagyok naiv,szingli vagyok,és független,

nekem is csak szex kapcsolat kellene,de egy olyannal,aki tetszik is,és meg is van ez a szikra!

Nála meg pont megvan,hisz ha a közelembe ér,bizsergést érzek,és azt,hogy nagyon kívánom.....


Ha velem nem teszi meg,szerintem talál ő magának mást,aki

belemenne.....ha meg a nő nem tudja kielégíteni/megtartani,akkor az szintén nem az én hibám,olyat senkitől sem tudok elvenni,ami sosem volt az övé......


2013. júl. 9. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
meg még talál majd mást is aki megteszi! Egynél általában nem állnak meg! Ne csodáld ha majd te leszel majd mindig valamelyik nap! :)
2013. júl. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne merd
2013. júl. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel csak az a baj, hogy te már most reménykedsz, hogy elhagyja miattad, s éltek örökké együtt. Erre pont annyi az esély mint az ellenkezőjére. De ha össze is jön, addig szerető leszel az a bizonyos 3. személy.


S ne feledd, aki egyszer félrelép az a másodszor is nagy eséllyel megteszi.... Csak akkor nem te leszel a harmadik személy...

2013. júl. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"Ezzel csak az a baj, hogy te már most reménykedsz, hogy elhagyja miattad, s éltek örökké együtt"


Komolyan nem gondolkodok ilyenen......és csak addig leszek ebben a kapcsolatban,amíg jó nekem...

2013. júl. 9. 18:27
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne menj bele!!!


Gondoltál már arra, hogy lehet, hogy neked is ugyanazokat mondja mint a feleségének? Ugyanúgy ér hozzád, mint annak idején a feleségéhez? És még lehetne sorolni...


Tényleg csak ennyire tartod magad, hogy mindig csak második legyél? Ha lenne kapcsolatod nem akarnád a férfit bemutatni otthon a családnak meg a barátoknak? Mert ha ebbe belemész akkor ezt nem teheted meg. Titkolóznod kell majd és ha kiderül a legtöbbek szemében te leszel a büdös ri*anc.

Egyébként alap esetben ilyen barátot képzelsz el magadnak? Olyat aki csak úgy falja a nőket? Mert szerintem nem. Biztosan te is vágysz egy NORMÁLIS párkapcsolatra amiben a párodnak te vagy az első és nem valakinek a kis titka.


Szerintem ha jót akarsz magadnak messzire elkerülöd és még esélyt sem adsz neki arra, hogy próbálkozhasson nálad.


Ja és csak így a végére még annyit hogy:

"Ha velem nem teszi meg,szerintem talál ő magának mást,aki

belemenne.....ha meg a nő nem tudja kielégíteni/megtartani,akkor az szintén nem az én hibám,olyat senkitől sem tudok elvenni,ami sosem volt az övé......"

Gondolom a pasi nem azért vette felségül a nőt, mert mindent olyan rosszul csinált volna. Ha meg már nem szereti, nem élvezetes vele semmi meg nem érzi vele jól magát stb.. akkor miért nem válik el?

2013. júl. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a te hibád, hogy ő egy gerinctelen féreg, de azért már ne is haragudj, ha neked lenne egy párod/férjed, és megcsalna egy nővel, aki tud rólad, és mégis belemegy, te is egy ócska szemét r*bancnak tartanád a csajt és gyűlölnéd tiszta szívedből. Ok nem, de eszköz még lehetsz. Komolyan szerepet játszanál abban, hogy tönkremenjen valakinek az élete, egy kis élvezetért? Miközben a pasi szemében te is csak egy eldobható patron vagy? Ugyan már.
2013. júl. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"ha meg a nő nem tudja kielégíteni/megtartani,akkor az szintén nem az én hibám,olyat senkitől sem tudok elvenni,ami sosem volt az övé......"

Már most önigazolást keresel.

Ez azért nem teljesen így működik. Mióta vannak együtt? Arra nem gondoltál, hogy tizen-huszon év alatt esetleg a férfi már vágyik egy kis újdonságra? Ez a legodaadóbb, legjobb szerető feleség mellett is előfordulhat, ha a

férfi olyan típus.

Sosem volt az övé? Azért a házasság mást mutat. Neked megkérte a kezedet?


Ugyanakkor nem fog elválni sosem, ha már őt vette el, közös vagyon, esetleg gyerekek stb. Azt írod, hogy ez nem fordult meg a fejedben. Hát, tedd kezedre a szíved, ha már most azon agyalsz, hogy biztos a nő a hibás, akkor már nem jársz messze ettől.

De tegyük fel, hogy tényleg nem érdekel téged a felesége.

Ennyi önbecsülésed sincs? Én elvárom, hogy a pasimnak én legyek az első, és a legfontosabb. Másodhegedűs sosem lennék.

2013. júl. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Teljesen igazatok van amúgy,mármint lenne akkor,ha komoly dolgot,vagy hozzáállást várnék tőle......


De nekem ez csak szex lenne,egyszerű szex kapcsolat.....miért nem lehet elhinni,hogy nem csak a pasik akarnak ilyet?

2013. júl. 9. 19:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerinted majd a felesége is csak egy szex kapcsolatnak fogja felfogni ami köztetek volt? (Már ha belemész és a felesége megtudja)
2013. júl. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!