Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek jól döntöttem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól döntöttem? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nos, kérlek szépen, hogy a bunkó válaszoktól kíméljetek!

Arról lenne szó, hogy most megyek majd kilencedikbe és a másik osztályba (még az általánosban) kavartam egy fiúval. De közben megismertem egy másik fiút, akivel egy hullámhosszon vagyunk, ugyan azt a zenét szeretjük, mindketten nagyon romantikus-félék vagyunk és amikor elmentem hozzájuk, akkor is a szüleivel is remekül kijöttem, mondták már akkor, hogy aludjak ott. Aztán, amikor kettesben maradtam vele, 3 órán keresztül feküdtünk az ágyban és fogtuk egymás kezét, simogatta az arcom, meg puszilgatott stb. (De csók nem volt, mert mint utólag elmondta, nem szerette volna hamar, meg nem tudta, hogy mit reagálnék) Szóval és az benne még nagyon jó, hogy okos (mert most nem dicsekedni akarok, de én se vagyok egy hülye, én voltam az évfolyamelső a sulimban)Szóval vele remekül érzem magam. A másik fiúnak, akivel kavartam, annak megmondtam, hogy hagyjuk. Erre ő leállt a legjobb barátnőmmel. Vagyis szeretett volna azzal is kavarni. Szóval szerintetek jól döntöttem? Én úgy érzem igen, csak kíváncsi vagyok a kívülállók véleményére is. Köszönöm a válaszokat!

14/L



2013. aug. 4. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Olybá tűnik neked jó. És ne adj annyira kívülállók véleményére! Légy önmagad
2013. aug. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképp.
2013. aug. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! (És a harmadiknak pedig üzenem, hogy nem tudom látta-e, de odaírtam:"bunkó válaszoktól kíméljetek!"
2013. aug. 4. 21:13
 4/7 anonim ***** válasza:

Jójójó!

A kérdésnek meg rengeteg értelme volt.

14 évesen meg széken ülnél, nem f**zon!

2013. aug. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha nem tartod értelmesnek a kérdést, akkor ne olvasd el, vagy ne kommentáld! A másik meg le van írva szépen, hogy csók se volt, nem kell egyből a sok tinip*csából kiindulni. Nem tudom mi baj van azzal, ha valaki normális, Lehet, hogy te 14 évesen ilyen voltál. De ahogy a mondás tartja:"Mindenki magából indul ki."
2013. aug. 4. 21:22
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi itt a probléma? Nem jöttél össze a fiúval, neked van most valakid, akkor ismerkedjen csak a barátnőddel.

Azért r*bancoztak le, mert 14 évesen nem nagyon szoktak "kavarni":D

Egyébként sok sikert a barátoddal!

2013. aug. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nincs itt semmi probléma, csak kíváncsi voltam kívülállók véleményére. És a kavarásunk annyiból állt, hogy átjött beszélgetni és kérdezte, hogy lenne-e esélye, meg hogy majd még lehet belőle valami stb. És köszi, de nem a barátom, csak majd lehet, hogy lesz, egyelőre még nem tudjuk. Csak mondta, hogy szeret, meg ilyenek. De köszönöm a "jókívánságot" :)
2013. aug. 4. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!