Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha ma randiztam egy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ma randiztam egy nagyon félénk lánnyal akkor mikor írjak majd neki?

Figyelt kérdés

Nekem bejön, bár kicsit csendes de látszik rajta, hogy normális lány.

Első csók sem volt bár nem is mertem letámadni annyira visszahúzódó típus.

17/F


2013. nov. 16. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
3 napon belül.
2013. nov. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem tudom eldönteni, hogy azért volt nagyon zavarban, mert nem jöttem be neki és ideges volt, hogy meg akarom csókolni vagy alapból nagyon ilyen.


Hagyom is pár napig ülepedni a dolgot a pár napig. Addig nem írok rá.

2013. nov. 16. 17:30
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen randim egy lánnyal, ő is pont ilyen volt és én se támadtam le az első randin, sőt még a másodikon se. Én azt mondom találkozzatok még, hadd oldódjon a társaságodban aztán eldől és meglátod hogyan tovább.

20/F

2013. nov. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és veled mi lett? összejöttél a csajjal utána? Meddig tartott a kapcsolat?
2013. nov. 16. 17:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha tetszik tényleg a lány, akkor én azt tanácsolom, valahogy tudasd vele, hogy jól érezted magad, megismételhetnétek majd. Ha tényleg csak visszahúzódó, akkor ettől picit magabiztosabb lehet, mert simán lehet, hogy most attól fél, teljesen elijesztett téged a félénkségével. Én is ilyen vagyok, már csak tudom.
2013. nov. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azóta le is tiltott facebook-on pedig nem is írtam neki.
2013. nov. 20. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!