Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiztam egy csajjal hétvégén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztam egy csajjal hétvégén. Eddig minden nap fent volt de a randi óta nem. Letiltott?

Figyelt kérdés

Randi előtt kb minden nap rámírt, tök jókat dumáltunk.

Aztán mondtam, hogy megihatnánk valamit a hétvégén.

Kb egy 2 órát randiztunk. Kb 1 óra után már mondta, hogy neki tanulnia kell, hamarosan megy.

Szombat óta nem is láttam facebook-on és érdekes mód nem látom, hogy bármit is lájkolt volna meg semmi új post tőle.

Szóval szerintem letiltott chat-en és berakott egy korlátozott listába.

Jobban felcsesz ez, mintha megmondta volna, hogy NEM akar semmit.

Nem is érdemes ráírni gondolom. (továbbra is ismerősök vagyunk)

17/F


2013. nov. 19. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Beszelj vele
2013. nov. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nekem szimpatikus de ez nem egyértelmű, hogy nem akar semmit?

Meg most ilyenkor mit lehet írni?

2013. nov. 19. 20:36
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát ez szívás haver. Szerintem szarj rá. Hasonlót én is éltem már meg. Beszéltünk chaten, és még a személyes találka előtt letiltott egyik napról a másikra... írtam is ide kérdést, és mindenki azt mondta, hogy szarjam le, mást nem lehet tenni... sajnos
2013. nov. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Engem meg randi után. :D

Nagyon gyökér dolog. Tartom magam annyira értelmesnek, hogy ha mondta volna normálisan, hogy nem akar tőlem semmit akkor felfogtam volna. Nem értem miért nem lehet őszintének lenni. Ez annyira szemét sunyi dolog.

2013. nov. 19. 20:46
 5/10 anonim ***** válasza:
nyilván nem akar tőled semmit, viszont egy elvarratlan szálon nehezebb túllenni, mint egy lezárt dolgon. írj rá, hogy szia, mizu, és hátha akkor megírja, hogy bocs, nem. és akkor legalább feketén-fehéren látod, és nem tippelsz.
2013. nov. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De nem akarom, hogy idiótának nézzen. Mit kéne írni neki?
2013. nov. 19. 20:56
 7/10 anonim ***** válasza:
akinek ennyi gerince sincs, hogy megírja neked, hogy bocsi mégsem, annak miért érdekel a véleménye? :)
2013. nov. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Olyan gyerekes húzás az ilyen, hogy csak nevetni kell rajta! Hagyd a francba, lesz jobb is!
2013. nov. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, velem barátnőm szakított így, hogy tiltott, majd törölt. Ez ahhoz képest semmi.
2013. nov. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nehogy ráírj!!! Felejtsd el. Ha látod hogy ismerősök vagytok, akkor nem teljesen tiltott le, csak chates szűrésre tett.


Töröld le az ismerőseid közül. És ne foglalkozz vele. Ilyen csaj nem érdemel mást.


Velem egy pasi csinálta meg régebben, hogy nem keresett utána. 2 nap után töröltem mindenhonnan. Erre írt, hogy miért töröltem....megírtam hogy azért mert a nem keresést úgy értelmeztem , hogy nem akar semmit. Megsértődött!!!


Aztán a második randiig már nem jutottunk el, mert azt mondta hogy mi márpedig szexelni fogunk...én erre nemet mondtam. arra is megsértődött, és azt mondta nem én döntöm el. Mondtam neki hogy de, és azt is, hogy nem találkozom vele többet....

2013. nov. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!