Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek is hanyagoljam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is hanyagoljam? Ne menjek bele vele kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval. Az elején elmondta, hogy ő imád udvarolni és egy úriember. Még úgy is tűnt. Szépen, illedelmesen és nagy intelligenciára vallva beszélt, viselkedett. Aztán szépen lassan kimutatta a foga fehérjét. Undorítóan affektál velem, méghozzá sűrűn. Mindenből nagy dolgot csinál és azt hiszi felsőbbrendű és neki van igaza. Meg már volt olyan is, hogy kijelentette mennyiszer ment vissza és mennyit produkált a mellékhelységben, amitől én undorodom. Elég jómódú családból származik és a szülei is doktorok, de ez a viselkedésén egyáltalán nem észrevehető. És szerintem elég sok mindenről hazudik is. Meg ha jobban belegondolok, tetszeni sem tetszik nekem annyira. Inkább csak vágyok arra, hogy megszeressem és legyen mellettem egy erős férfi. De sajnos a belső értékei nagyon gázosak. És a randikra is én mentem a helyébe (én hülye), mert van köztünk 50-60 km. Mondjuk valószínű. már meg is válaszoltam a kérdésemet...
2014. jan. 12. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:

te csak ki akartad írni magadból...

nyilván ha úgy érzed, hogy nem vagytok egy hullámhosszon, akkor ne legyél vele.. ennyi

2014. jan. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát igen. Felejtősnek tűnik.
2014. jan. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondatodnál megnyugodtam :) Igen megválaszoltad azt hiszem elég tisztán magadnak.
2014. jan. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ezt kukázd ki!
2014. jan. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hagyad a fenébe! Komolytalan emberekkel nem szabad foglalkozni. Jah meg ő mondta magáról , hogy úriember ??! Hát az úriember egyik ismérve , hogy nem kell neki mondania , hogy az , hanem az következik a viselkedéséből , megnyilvánulásaiból..
2014. jan. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!