Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek rosszul tettem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rosszul tettem?

Figyelt kérdés

15F

Hogy egy gyönyörű lány teljesen szerelmes volt belém és nem viszonoztam csak azért mert magasabb (én 170cm vagyok) és 1 évvel fiatalabb

Szerintetek rosszul tettem amit nem tettem?



2014. jan. 18. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Tetszik a lány? Helyesnek találod? Jól érzed vele magad? Tudnád viszont szeretni? Mert ha igen,akkor nem kellene szégyellned,hogy magasabb nálad!
2014. jan. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha azért nem, mert belül nem érezted úgy, hogy viszonoznod kell, akkor nem tetted rosszul. Ha viszont tényleg csak a magassága miatt, akkor szerintem hül.e voltál. Miért baj az, ha magasabb? Ne centik alapján ítélj meg embereket!
2014. jan. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így van nem a méret a lényeg... Mellesleg te is növésben vagy még...
2014. jan. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja fiatalabb, az még jó is. Ha magasabb, az annyira nem, de ez van. De mi az, hogy azért nem viszonoztad? A szerelemnek elvileg nem lehet parancsolni, az jön magától, nem te döntöd el, hogy akkor most szerelmes vagy-e vagy sem. Arra gondolhattál, hogy nem akartál vele összejönni. És igen, rosszul tetted. A kérdést bizonyára azért tetted fel, mert te is úgy gondolod, hogy rosszul tetted.
2014. jan. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!