Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudhatom, hogy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy mit akar tölem?

Figyelt kérdés
Van egy sránc, haverok vagyunk év eleje óta. Tegnap elhívott pizzázni, elmentem vele, vágig nagyon aranyos volt, megnevettetett, aztán kikisért a villamoshoz, és megvárta velem. De nem kezdeményezett semmi többet, nem volt kézfogás sem, vagy bármi.. Várjak, hátha kezdeményez? Kezdeményezzek én? Vagy csak barátként tekint rám?
2014. febr. 9. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert fél kezdeményezni. Lépj te :)
2014. febr. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De mit csináljak? Nem szeretném "letámadni" öt hirtelen..
2014. febr. 9. 13:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát pedig másképp nem megy. Ha legközelebb elbúcsúztok egymástól, öleld át szorosan és csókold meg.
2014. febr. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
hát ez padhelyzet drágám...ez az amitől én is idegbajt tudok kapni mert nem lehet rájönni mit akar érted ezért egyenlőre nem lépj semmit csak azt tudom tanácsolni ha valamit szeretne tőled tuti tenni fog érte neked csak annyi a teendőd hogy legyél olyan mint eddig voltál :) ez nagyon hosszadalmas is lehet légy türelmes és ha nem lép semmit már mondjuk egy év múltán sem akkor csak barát nekem a legjobb fiú barátommal is ez volt még midig barátok vagyunk de én szerelmes voltam belé talán még most is vagyok de jól tettem hogy nem léptem mert úgy elveszíthettem volna mint barátot de akkor már inkább maradjon mellettem mint barát minthogy sehogy nem igaz? :)rémélem érted mire gondolok. sok sikert én drukkolok hogy kapj választ a kérdéseidre nem itt hanem tőle!!! :)))
2014. febr. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, inkább a 2.-nál maradok :)
2014. febr. 9. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!