Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak ezzel a fiúval?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezzel a fiúval?

Figyelt kérdés
Szóval, van egy srác aki nagyon tetszik nekem. És az érzés viszonzott is. Vannak nagyon jó napjaink... olyankor nagyon kedves velem, szemezünk, hülyéskedik nekem... Néha meg teljesen hülye. Rám se néz, olyan mint ha levegő lennék a számára. Látom rajta, hogy tetszem neki, nem tudja eltitkolni előlem. De egyszerűen nem mer oda jönni hozzám beszélgetni... Mit csináljak?? Hogyan biztassam??

2014. márc. 1. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:

1. Hány évesek vagytok?

2. Te nem mersz lépni?

- Ez a XXI. Század ember..

2014. márc. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

15 évesek vagyunk, és osztálytársak.

És nem, én nem akarok lépni... nevez régimódinak, de szerintem egy fiúnak kell megtennie az első lépést!

2014. márc. 1. 11:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne vesztegesd a fazonra a drága időd szerintem. Olyannak kezdj, akinek van bátorsága odamenni hozzád, és legalább bemutatkozni.
2014. márc. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Te már írtál ki egy hasonló kérdést, ugye? :)
2014. márc. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Még nem. Ez az első ilyen jellegű kérdésem.
2014. márc. 1. 12:20
 6/9 barnus54 válasza:

Te döntesz. Ha NAGYON szereted akkor vagy bíztatod, mondok egy hülyeséget: Szia, nem megyünk el valahova? Nyugi még szűz vagyok.

Vagy TE lépsz először. Ha ő nem csinál semmit, de te szereted akkor múszáj lesz neked lépni egyszerre, oszt Tied a rétes este.

Próbáld meg

2014. márc. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen régimódi, maradi vagy,egy lány mértne kezdeményezhetne.
2014. márc. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én is félénk voltam, de ha már ismertem egy lányt és nem menekült előlem mikor meglátta, h közeledem, akkor ott már mertem kezdeményezni :D és persze sose néztem levegőnek, hanem mindig a közelébe akartam lenni, szóval itt nem hiszem, h a félénksége lenne az ok...
2014. márc. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
figyelj.. ha osztálytársak vagytok miért ne ismerkednétek meg??? viszont ha valóban úgy érzed h valami van/lehetne köztetek akkor egyet értek h ne kezdeményezz! és tudom h rossz de muszáj várni és ha ténleg nem megy oda hozzád akkor muszáj továbblépned!
2014. márc. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!