Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek jó ez a szett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ez a szett randira? Látszik azért hogy sportolok? (Kép)

Figyelt kérdés

A srác a sportos lányokat szereti, a ruhával szerettem volna nőcis és kicsit sportos is lenni. Nektek bejönne egy ilyen szett/alak?


[link]


2014. márc. 6. 18:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
szerintem túl lazára vetted. ne rakd ki semmidet se. hosszúnadrág, kötött pulcsi. még csak most jön a tavasz. de ahogy gondolod
2014. márc. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Kicsit hideg van és szerintem ez eléggé lenge öltözet. És igen látszik (vádli :D )
2014. márc. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Már egy hónapja ilyenekben járok. Nem bírom a meleg cuccokat.
2014. márc. 6. 18:38
 14/21 Pretty_Fighter ***** válasza:

Menjél akkor melegítőbexD

Egyébként szemrevaló,ja.:D

2014. márc. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
47%
Pár év múlva meg jöhet majd a kérdésed, hogy miért nem tudsz gyereket csinálni... Kicsit lehetnél felelősségteljesebb, ezekhez a ruhákhoz még hideg van! Ha megjelensz így egy randin, vagy körbe röhög a srác, vagy csak simán ribinek néz:)
2014. márc. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Túl rövid, túl feszülős és túlságosan kiteszed a melleid.
2014. márc. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Nem értem szerintem ez a ruha nem ribis. A lábakat mutatja, a mellem direkt takarja az ing. És soha életemben nem voltam még felfázva sem. Mindenki máshogy bírja a hideget én egyáltalán nem vagyok érzékeny sose vagyok beteg stb.
2014. márc. 6. 18:58
 18/21 anonim ***** válasza:
65%
Ne kamuzz már, hogy nem bírod a meleg cuccokat. Az ilyen lányok alig várják, hogy lengébben öltözzenek és mutogathassák magukat. A múltkor is egy kicsit kisütött a nap és egy csomó nőt láttam miniszoknyában, megvolt az "indokuk", hogy mondhassák, miért öltöztek úgy, persze én meg majdnem szétfagytam. :D
2014. márc. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
kb mintha egy pasi rövidnadrágban mászkálna télen az utcán, azt is kiröhögnék
2014. márc. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

randira jó,de minek kellett úgy behajolni,hogy belássunk a méhedbe?

látszik,hogy csinos vagy,de nem mondanám,hogy sportos alkat

2014. márc. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!