Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi volt az első randitokon?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az első randitokon? Milyen volt az első csókotok? Nagyon szeretem az ilyen történeteket

Figyelt kérdés

2014. aug. 5. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:
39%

Első csók az nyálos volt,

még jó h nem baszott meg a volt

Nyelvem mászik át hozzá,

pincérnek szóltam sört is hozzá

2014. aug. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sétáltunk minden jó volt inkább ő kezdeményezett, úgy értem jobban nyomult. Majd mire minden elkezdődött volna eltűnt szó nélkül azóta nem tudom az okát. Ez mind egyik napról a másikra.
2014. aug. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

az első randink számomra irtó ciki volt, ugyanis úgy berugtam lány létemre, hogy kétszer is hánytam, meg éjfél körül haza kellett mennem, mert úgy éreztem, hogy nem bírom tovább, olyan rosszul voltam meg nagyon álmos is lettem. pedig nem bulizni voltunk, csak beültünk egy helyre beszélgetni, igazából nem tudom, miért ittam olyan sokat, pedig úgy volt, hogy elszürcsölgetünk valamit beszélgetés közben, lehet hogy az idegességtől:D

szóval iszonyúan szégyelltem magam utána, a srác viszont szerencsére azt mondta, hogy aranyos voltam... :D össze is jö9ttünk, még mindig együtt vagyunk:D


hát, nem valami romantikus történet:D

2014. aug. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Jott ertem este 10 ora fele azt hiszem, elmentunk egy masik varosba, egy csendesebb kulteri szorakozo helyre utkozbe beszelgettunk, ott is aztan mikor meguntuk kocsiba folytattuk. Par ora hossza utan elindultunk haza talalkoztunk egyik baratjaval beszelgettek. Aztan megalltunk meg a lakohelyunkon is par ismerosevel osszefutni. Megmutatta a lakasat ami keszulobe van, utana hozott haza megalltunk az utcank elejebe mindezt ugy hmar hajnal 5 ora volt:) sutottem sutemenyt hoztam ki neki megettuk beszelgettunk.. aztan mikorra mondtam h megyek haza meg nagyon huzta magat aztan egyszerre csokoltuk meg egymast :) ennyi a tortenet
2014. aug. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Harmas :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
2014. aug. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%

barátnôm neve: R.

barátnôm barátjának neve: I.

I. haverjának a neve: D.


Barátnômmel és a barátja taliztak, aztán a barátnôm elhívott engem mint kisérô, mert a barátjának a haverja is jött. Szoval egy szép duplarandi volt az egész! xD

Találkoztunk, én persze egyaltalan nem ismertem D.-t. eleinte csak hülyültünk dumáltunk meg elvoltunk így négyen. Kitaláltuk hogy menjünk le a strandra, fürdôruha nélkül mert nem volt nálunk! Hát lementünk ott is elvoltunk... de ugorjunk át két napot...

Találkoztam tegnap is R.-el I.-vel és D.-vel, ma pedig csak D.-vel kettesben. Nagyon vártam hogy lássam, de ideges egyáltalán nem voltam! Lementünk a Dunapartra és beszélgettünk, sétáltunk... Nagyon kedves volt hozzám. Rájött arra hogy csikis vagyok! xD fojton megcsikizett de azért örültem neki! Azt mondta:

Hidd el most nem foglak megcsikizni!

De tudom hogy igen!

Ha megcsikizlek akkor belemegyek a vízbe! (15-20 fokos volt a víz)

Oké!

*eközben jött felém és a korlálhoz tolt majd miután kimondtam hogy "oké" megölelt. Ezután még párszor megölelt, aztán leültünk egy fa padraam elôtt egy fa asztal volt. A lakáskulcsommal belevéstem a dátumot.

a többi a mai napról már nem fontos, ezen a napon nem csókolt meg...

Holnap....

Megint duplarandi! :D .... eléggé elhüjültünk! :) ....

I. elvette R. telefonját mert fojton azt nyomkodta, de eközben I. odaadta R. táskását nekem hogy ne nála legyen, (eközben éppen D. megölelt), egy bokor mellett álltunk, felakaztottam a táskát, amit a kezembe nyomott I., a bokorra (eközben D. a derekamat fogta), visszafordított maga fele, és megcsókolt!

Valójában jó volt, az elsô igazi smárolás! Ezelôtt mindig álmodoztam hogy mijen lesz, meg hogy mennyire meghatározó lesz, de valójában már attol kezdve hogy az ajkaink összeértek, nem éreztem akkora "hatalmát" az elsô csóknak, a 2. 3. és a többi egyre jobb volt, és azthittm valami bonyolult mûvészete van ennek de pedig nem! (szerintem)

2014. aug. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Az első csókom valószínűleg irtó szégyen lehetett, én nem emlékszem rá. Hányásos száj és agyhalotti lélekjelenlét. Én indítottam az egészet, emlékszem hogy megnyaltam a fogait, de az ezutániak kiestek. Másnap úgy köszönt a barátom, hogy szia halacskám. Ő nem ivott akkor, illetve Ő már nem volt csókszűz, szóval picit égettem magam.
2014. aug. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!