Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg akar engem, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg akar engem, vagy csak egy kapcsolatra vágyik?

Figyelt kérdés

Van egy munkatársam, aki nagyon tetszik nekem. Mindig jól érzem magam, ha a közelében lehetek, sokat nevetünk együtt. A múlt nap elhívott randira, viszont nem vagyok biztos benne, hogy jó ötlet lenne elmennem vele, ugyanis mikor ide kerültem a munkahelyre több embertől is hallottam, hogy a srác már vagy 3-4 lánynál bepróbálkozott, valószínűleg kétségbe van esve, amiért még nem volt barátnője. Félek, hogy nem rám vágyik hanem csak egy kapcsolatra. Mikor elmondtam neki, hogy mit gondolok azt mondta, hogy tévedek, ha azt hiszem, hogy csak egy barátnő lennék a sok közül.

Nem tudom mit kéne tennem vagy hinnem. Teljesen össze vagyok zavarodva. Szerintetek van esély rá, hogy komolyan gondolja velem?

18/L



2014. nov. 3. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem mindegy? A cél kozos
2014. nov. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak és kizárólag ki akarja hogy verődjön a nemi szerve, a tied által... ez egyenlő kapcsolat:)
2014. nov. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Péter41 válasza:

:) ez a tipikus lány probléma :) ... a leirtakból gondolom lány vagy...

Én például egy elvált férfi vagyok aki már 6 éve egyedül él. Ne megy ilyen estem volt azóta. A lány belegabalyodik, elmerül ebbe a gondolatmenetbe és nem tud belőle kigubancolódni. És átalában meg is szivják...

Nem egy ilyen barátnőm jön még ma is hozzám panszkodni a fére sikeredett kapcsolatáról... Úgyan is én nem erőltetem. Úgysem tudom meggyőzni a gondolatmenete ellentétéről. HA szeretek valakit és vele szeretnék lenni, akkor elsősorban az ő boldogsága a fontos... igy ha mással jön össze egyszerűen baráti zónába kerül nálam és igy szeretem kedvelem továbra is.

Sajnos későn eszmélnek rá hogy tényleg őket akartam akkor...

Az én tanácsom hogy randizni nem árt meg, viszont hogy menyit tud várni azzal hogy az ágyba vigyen, abból levonhatod hogy mit is akar valójában. Ha téged akkor a közelségedet keresi, hogy veled legyen. A randizás is ilyen célbóol lesz hogy minnél sűrűbbne történyen meg. Csak sajnos manapság a lányoknak a randizás egyenlő az ágyba vitel szándékával :) .....

Egy lányank pl. nagyon a kedvében igyekeztem járni hogy a közelségét élvezhessem... De csak eldurvult mert ettől csak rosszul érezte magát.... Hát most legyen okos egy férfi ezekkel a női fifikákkal szemben. Legegyszerübb azoknak a férfiaknak akik tényleg csak szexet akarnak...előbb megkapják mint azok akik tényleg a nőt magát szeretnék....

2014. nov. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!