Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez már elég egyértelmű jel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már elég egyértelmű jel?

Figyelt kérdés
Szóvaal.. egy lánnyal nem rég találkoztunk, megbeszéltük előre, és hát nemtudom hogy nevezhető e randinak.. Vittem neki virágot aminek nagyon örült, és utána meg moziba mentünk. De sajnos csók még nem volt... Most akkor neki leesett hogy többet szeretnék? :D illetve.. olvastam hogy ilyenkor ne irjak neki pár napig, hogy ő ír he hogy érdeklődik e irántam. :D meg is fogadtam, de már aznap rámírt :D. ez szerdán volt. Szerintetek várjak még hogy írjon vagy nem kéne?
2015. jan. 4. 13:13
 1/8 A kérdező kommentje:
+ filmnézés közbe el kezdte simogatni a lábam, de nem tudom h akkor meg kellett volna csókolom ...
2015. jan. 4. 13:14
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha irt akkor valaszolj neki :)
2015. jan. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem világos mint a nap

Válaszolj neki, mire vársz?

"De sajnos csók nem volt" Nem volt olyan alkalom?

2015. jan. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan írjál most te neki. arra biztos rájött, hogy érdeklődsz iránta, és valószínűleg te is érdekled őt, ha még aznap írt. de most te következel, kérj egy következő találkozót, vagy csak beszélgess vele, semmiképpen se várjál, mert elszalaszthatod a lehetőséget :)
2015. jan. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Te is írj neki, ne csak ő!
2015. jan. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Keresd te is őt,mivel minden jel szerint bejössz neki.
2015. jan. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most rajtad a sor. Ne csak ő keressen.
2015. jan. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :DD

lehet h rosszul fogalmaztam: szerda délelőtt böngésztem gyk-t és sok olyan választ láttam h várjam meg mig ő ír. És épp aznap írt rám xdd, de utána egyböl vissza irtam neki és beszélgettünk :D utána pénteken én írtam neki, szommbaton nem beszéltünk és akk ma se várok h ő írjon már írok is neki :). Köszi mégegyszer a válaszokat ! illetve: #3 háát nem vagyok jó az ilyen pillanatok megmondásába hogy mikor van itt az alkalom, de igyekszem :D

2015. jan. 4. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!