Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az milyen dolog hogy a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az milyen dolog hogy a nő első randin az első kérdése hogy mit dolgozok? 24 éves nő

Figyelt kérdés
2015. jan. 31. 18:15
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Szerintem túlkombinálják a pasik ezt a kérdést. Csak simán érdekli, valamivel el kell kezdeni a beszélgetést, és mivel még nem ismeritek egymást, ez egy jó kiindulópont. Nem kell belelátni, hogy a pénzed érdekli stb, egyszerűen csak érdeklődik a nő, és kész.
2015. jan. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Hát nekem akkor is indok, hogy megszakítsam az ismerkedést. Véletlenül sem akarok kifogni egy anyagias libát. Kereshet az ember sokat, vagy lehet csóró, a lényeg ugyan az: ne ezzel induljon az ismerkedés már, de most komolyan. Az ilyen ember tapintatlan.
2015. jan. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Azért első kérdésnek... talán egy kicsit meredek.

Utána, félidőben már nem lenne gond.

2015. jan. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mikor ezt a kérdést felteszik (tényleg az első pár kérdések között szokott lenni általában), meg se fordul a fejemben, hogy a pénz miatt kérdezik. Egyszerűen csak érdeklődnek, hogy mivel foglalkozom (ugye az ember a nap nagy részében a munkáját csinálja), meg innen tovább lehet vinni a kérdéseket, hogy akkor mi érdekel, milyen beállítottságú vagyok, milyen suliba jártam, ez akartam-e lenni mindig is, stb, stb...
2015. jan. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

én innen az oldalról jöttem össze egy csajjal....és neki is ez volt az első kérdése.


mi volt a keresztneve? :--)

2015. jan. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy átlagos kérdés. Én lassan két éve ugyan ezt kérdeztem a barátomtól az első randinkon. Márciusban leszünk két éve együtt.
2015. jan. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, eszembe se jutott,hogy a pénz miatt kérdezzem. Én is dolgozom, egyszerűen érdekelt,hogy mivel foglalkozik.
2015. jan. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Nem értem, akkor te nővel randiztál? És te is nő vagy?
2015. jan. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

#18, ezt kitől kérdezed?

#16-17-Es vagyok. Nő vagyok és férfi a barátom.

2015. jan. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Jaaa, lényegtelen a kérdésem 18-ashoz :D
2015. jan. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!