Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nincs kedvem randizni, sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs kedvem randizni, sem egyéjszakázni fiatal szingli nőként?

Figyelt kérdés
Úgy érzem kiégtem, volt 2 párkapcsolatom, amik eléggé megviseltek, az egyik megcsalt a másikkal nem voltak közösek a céljaink(ő már családot akart én még nem) ezeknek már több, mit egy éve,mot 25 vagyok, és nincs kedvem ismerkedni, pedig nem vagyok rossz nő, sokan próbálkoztak de egyszerűen egyikkel sem tudom elképzelni az intim együttléteket, számomra ez nagyon sok idő míg valakinek ennyire megnyílok (fél éves ismerettség legalább előtte) ez normális, vagy én vagyok a hisztis, esetleg depressziós lettem, hogy ennyire nem érdekel semmi (mostanság a munkám sem)? 25/N köszi az értelmes válaszokat!

2015. máj. 20. 02:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Pont ugyanebben a helyzetben voltam 24 évesen. 4 évig tartott.. addig se randi, se semmi, rá sem néztem férfire. Aztán elmúlt, hirtelen felindulásból regisztráltam társkeresőre, megismertem a párom, 2 hónap múlva pedig már együtt éltünk. Valószínűleg tényleg átmenetileg kiábrándultál a dolgokból, de nem is kell semmit erőltetni, ami pillanatnyilag csak kényszer lenne. El fog múlni. Ha jobban érzed majd magad a bőrödben, nyitni fogsz az élet egyéb területei iránt is.
2015. máj. 20. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Dehogy égtél ki 2 pasi az normalis ilyen korig , szerintem azok égnek ki akik ennyi idősen 10 pasin is tul van ,mi lesz azokkal 30+ evesen..


Most kell egy kis idő míg ezen túl leszel.

2015. máj. 20. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Amikor eljutottam idáig, akkor lépett be a férjem az életembe, akit pont emiatt elsőre ott is hagytam (nem szépen utasítottam vissza)


Én azt tapasztaltam hogy amikor az ember eljut odáig, hogy nem érdekli akkor üt be a mennykő, nem csak a párkapcsolatokra vonatkozóan..

2015. máj. 20. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kurtz Bickle ***** válasza:
100%

Én is hasonló helyzetben vagyok férfiként, bár engem nem feltétlen az előző "kapcsolatok" viseltek meg, hanem úgy általában véve az emberek.

Mondjuk nekem az a bajom a randival, hogy erőltetett: nem a másik megismerésén van a hangsúly, hanem egy verbális-szexuális felmérő az egész, amit úgy írnak meg a felek, hogy minél több akadályt ugorjon át a másik. Így nem azt érzem, hogy tényleg én magam érdeklem a másikat, hanem azt, hogy meg kell felelnem neki, bele kell illenem a kis életébe. Unom.

A szexhez meg hasonlóan állok mint te, de én nem szabom meg, hogy mennyi idő kell hozzá. Azért nem dugdosom a farkam valakibe, csak mert "jó nő", vagy vonzó. Nekem kell a megértés, összhang, és bizalom is a szexuális vonzalom mellé. Igazából a szexből is inkább az ölelés és a csók hiányzik leginkább. Hát nem fura?

Na mindegy.

Szerintem pihizz, regenerálódj, aztán lesz jobb is.

24/F

2015. máj. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem társaságban lehet valakit jól megismerni.Nem kétszemélyes randira gondolok, hanem több fős tartalmas programokra, ahol jut idő/lehetőség arra is, hogy valakivel kicsit kettesben is beszélj,de aztán mindketten visszavegyültök a társaságba.


Az ilyen több randi 2 ember között meg manapság tényleg nagyon erőltetett! Hisz hamar túl kell lenni a szexen is, különben nem keres a pasi,és ha hamar túl vagy,akkor is legtöbbször eltűnik.Nincs jó megoldás!!!! Annyit tehetsz, hogy vársz, de elsősorban ne ezzel foglalkozz,hanem magaddal.


Amint rendbejössz lelkileg,és az életed minden területe rendben lesz, jönni fog egy rendes férfi.

2015. máj. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Hajú Kék válasza:

Húúúúúú, azannnnnnnnya, ilyet még nem hallottam férfiszájból: "Igazából a szexből is inkább az ölelés és a csók hiányzik leginkább. Hát nem fura?"


De, fura! Nekünk, nőknek hatványozottan így van! Házasságban is! Ugyan, ne végződjön már minden símogatás-ölelés-összebújcsi törvényszerűen a hanyattesésben!!! Az legyen ünnep, ami reggel kezdődik!!! (És nem mesterkélten!)


Férfiak! Legyetek embernyi FÉRFIAK!

Könyörgünk !!!

2015. máj. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell feltétlenül hanyattesni, uccsó. Le is térdelhetsz, ha formás hátsód van... :-))

Viccet félretéve, ne kárhoztasd a férfiakat azéért, amiért így vannak bedrótozva, és ne várd el tőlük azt, hogy női ismérvek szerint működjenek. Ők férfiak, évmilliók óta ez a dolguk. Neked meg az, hogy annak essél hanyatt, akit kiválasztottál.

A kérdésre: Nem égtél ki, kérdező. Depis vagy egy kicsit, ennyi az egész. Mozdulj ki, menj a szabadba többet, legyél napfényen. A félhomálytól a tobozmirigy melatonint termel, ez pedig deprimáltsághoz vezet.

2015. máj. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!