Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretnem ha segitenetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnem ha segitenetek, akinek van ideje, Szoval mar nem erdeklem vagy csak jatszik velem?

Figyelt kérdés
Talalkoztam egy jokepu pasival, rogton elhivott kavezni, egy kis ido elteltevel el is mentem vele! Irogatott , Hivogatott, kepeket kert.. Lassan lassan , kuldtem neki( idokent) Hivtam enis, randiztunk, csokoloztunk (tobbszor) . Dicsergetett, bokolt, Eltelt egy kis ido es semmi? Eltuloztam valamit? Az iranyitas ki ment a kezembol, Jelenleg en vagyok a aki megcsorgeti ha van ideje visszahiv, eddig hivott mihelyt csorogtem! Jelenleg Nemetorszagban vagyok es innen kuldtem egy szexis kepet, az vort la a valasza, hogy: Wow, jo , Kuldhetsz meg ilyenbol tobbet.. Kuldtem meg ennyett, Arra az volt a valasz tetszik .. Temat terelve a keprol, megkerdeztem mi ujsag vele, a valasza ra/: ez es az, semmi kulonos... Aztan irtam , hogy: Jolvan, latom nincsen idod vagy kedved , hagylak ,pa! Es visszasem irt semmit egy annyit sem , hogy szia, Nem erdeklem mar? Hogyan hoditsam vissza, hogyan legyek en az iranyito ujra, anno egy lepessel elotte alltam. Legyek turelmes? segitsetek akinek van tapasztalata pasikkal. A pasi 36 eves!

2015. aug. 24. 10:44
 1/5 Mumusan ***** válasza:
100%
Szerintem van valaki a látóhatáron.
2015. aug. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarsz olyan busz után futni, ami nem vesz fel?!


Tuti, hogy van valaki a láthatáron, ha annyira kellenél neki, akkor nem birná megállni, hogy ne írjon rád vagy ne hívjon fel.


Szerintem ne keresd...

2015. aug. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi, hat enis erre gondoltam, hogy van valaki! Hat ez van!
2015. aug. 24. 11:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Te hány éves vagy?

Amúgy elég gáz, amit leírtál. Hagy őt a fenébe!

2015. aug. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hat hagytam, de Mit ad Isten A tegnapi nap ujbol, huuh, meg hu de csinos , de jo lenne, de tetszel, hianyzol stb, ES ma ram sem irt... hagyom is , koszonom a tanacsokat!
2015. aug. 26. 00:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!