Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Háromnegyed év után hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Háromnegyed év után hogy lehet felvenni a kapcsolatot ebben az esetben?

Figyelt kérdés

1. Fél évig jártunk, majd szakítottam vele még tavaly decemberben. Nagyon jól éreztük magunkat egymás mellett, de képtelen volt elviselni, hogy hetente csak párszor tudunk találkozni.... Nehéz döntés volt, de nem akartam kihasználni, ezért inkább szakítottam vele, így találtam helyesnek, megszakadt köztünk minden kapcsolat.


2. Idén májusban munkahelyet váltottam, több időm lett... Írtam neki, hogy találkozzunk, és ő ebbe bele is ment volna, de mielőtt találkoztunk volna, visszamondtam a dolgot, mert pár hónapos külföldi továbbképzést nyertem meg, inkább azt választottam. Mondtam neki, hogy amint tudok, írok neki, hogy mikor tudnánk találkozni. Persze sokáig nem írtam, majd kb. 2 hónapja mentem fel a facebook-adatlapjára, és ott látom, hogy (ki tudja, mióta), de már nem vagyunk ismerősök, letörölt.



Most már itthon vagyok, szóval lényeg a lényeg, sokkal több időt tudnék vele lenni, szeretném visszakapni, csak hát nem tudom, hogyan... Nagyon jól megvoltunk, egyedül a heti 3-4 találkozást találta kevésnek.... Lényegében tavaly december óta nem láttuk egymást, és chatelni is csak májusban chateltünk utoljára. Fogalmam sincs, hogy van-e valakije, vagy hogy eszébe jutok-e néha (kétlem).


Mit írjak/mondjak neki ezek után? Tényleg meg szeretném próbálni megint. Vagy csak simán jelöljem be ismerősnek? Nem hiszem, hogy visszaigazolna…. Vagy írjak neki sms-t?


én 32f, ő 27l


2015. szept. 22. 11:15
 1/10 anonim ***** válasza:
A lánynak valószínűleg az jött le, hogy dróton rángatod. Oké, hogy okkal mondtad le a találkozót, de azért ismerd el, hogy ha azért szakítottatok, mert nem volt elég időd rá, akkor elég rosszul hangzik, hogy majd jelentkezel, ha lesz rá időd, aztán két hónapon át semmi... A helyedben én megírnék neki mindent szépen, hosszan, őszintén. Ez az egyetlen esélyed. Azaz nem sms téma, és még csak nem is facebookon megírandó. Ha ismeretlenként írsz rá, akkor észre sem veszi talán az üzeneted. Ha bejelölöd egy szó nélkül, az megintcsak sz@rul néz ki. Gondolom, tudod az email címét, írj oda!
2015. szept. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem vagy egy semmi fazon..... :)

Szerintem egy lehetőséged maradt, amit jól kell kihasználnod. Hagyjuk itt a sms-ket meg a facebookot, meg az egyéb személytelen szarságot!!!! Felöltözöl, összekapod magad és felkeresed személyesen és pont. A legjobb ha megvárod a lakása előtt vagy a munkahelyénél és felvállalod hogy látni sem akar, vagy kiakad Rád, de pont ez a célod. Hogy megnyilatkozzon arról hogyan érez irántad a történtek után.

Ha van valakije, akkor is sokat fog jelenteni, hogy hogyan reagálja le helyzetet..a metakommunikáció ilyenkor sokkal beszédesebb bármilyen szónál.

Szóval, ha tudod hogy hol lakik, vagy esetleg hol dolgozik, akkor megvárod és kérsz Tőle egy lehetőséget amikor nyugodtan tudtok beszélni. Elmondod őszintén(!!!)miért nem jelentkeztél az elmúlt pár hónapban és beszélsz az érzéseidről és terveidről. Ne kérj bocsánatot a múltban történtek miatt, a jelenről és jövőről beszélj, ez nagyon fontos!!!

Szerintem végig fog hallgatni, nem fogja elkapkodni a döntést és bárhogyan is alakuljon azt Neked el kell fogadnod.

37F

2015. szept. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És mit írjak le neki pontosan?
2015. szept. 22. 11:29
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az igazságot. De semmiképpen ne úgy fogalmazz, hogy inkább a külföldi továbbképzést választottad! Külföldre kellett menned a munkád miatt váratlanul. Amúgy az egy dolog, hogy két hónapig nem tudtatok találkozni, de néha dobhattál volna neki egy üzenetet, vagy valamit, hogy mi újság van. Kicsit olyan érzésem van, hogy kényelmesen állsz a kérdéshez, de ezt nem az én feladatom eldönteni.
2015. szept. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nagyon kérlek ne levélben!!!!

Ha rossz fát tettél a tűzre és írsz egy levelet akkor olyan ívben fogja törölni, hogy csak na. Mert a múltra fog emlékezni és nem a jelenben kell reagálnia előtted!!!!

Nézz a szemébe és mindent látni fogsz benne!!! Személyesen!!!

37F

2015. szept. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, hülye voltam. De még ha ezt le is írom neki, nem elég meggyőző... :/
2015. szept. 22. 11:47
 7/10 anonim ***** válasza:

Gondolj csak abba bele, hogy eltűnsz valaki életéből egy szó nélkül, nem írsz egy rohadt levelet, nem hívod fel, majd amikor előkerülsz egy levelet küldesz neki? Gondolj már bele!!!!

Ha személyesen találkoztok, akkor érvelhetsz azzal, hogy legbelül soha nem eresztetted el, és azért nem jelentkeztél korábban mert nehéz volt elviselned a magányt és azt hogy nem láthatod, de mostantól itt vagy!!!!Szedd össze magad!!!!

37F

2015. szept. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, ha még érdekled, akkor a leveled is elolvassa, de az is lehet, hogy a másik válaszolónak van igaza. Biztos, hogy látványos és igen gesztusértékű dolog, ha odamész személyesen, kockáztatva akár azt is, hogy egy másik férfival jön majd kézenfogva. Talán kevésbé összeszedetten fogod tudni elmondani a dolgokat szóban, viszont a lány számára többet mondhat az arcod minden szónál.
2015. szept. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Lerohanni valakit nem hiszem, hogy a legjobb ötlet. Lehet, hogy épp rohan valahová, én meg ott állok a háza előtt. Ez olyan... "creepy" dolognak hat.

Persze, jobb egy személyes találkozó, de ezt jobb előre megbeszélni nem?

2015. szept. 22. 12:08
 10/10 anonim ***** válasza:

Azt írtam, hogy kérsz Tőle egy lehetőséget amikor nyugodtan tudtok beszélgetni.....feltéve hogy akar veled önszántából találkozni!!!!

Ne rohand le, jelezd hogy visszajöttél és szeretnéd látni...a döntést Ő fogja meghozni....és mint írtam nem fogja elkapkodni!!!

37F

2015. szept. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!