Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az első dolog, ami erről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az első dolog, ami erről eszedbe jut?

Figyelt kérdés

Ha játszanátok egy társaságban, és az lenne a kérdés:


Mi történne akkor, ha egyszer végre valahára a lányok is kezdeményeznének, vennék a bátorságot ahhoz, hogy randira hívják a nekik tetsző embert az önmarcangoló reménykedés mellett?


Az első szófordulat, gondolat, érzés, akármi, ami eszedbe jut, írd le. THX.


Kor és nem is kell!


2015. okt. 11. 23:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Felüdítő lenne, mert nem kellene többet a lány ismerőseim panaszkodását hallgatni, hogy nem kezdeményez náluk a kiszemelet, de arra nem képesek persze, hogy ők lépjenek elsőnek. Meg a pasikra is biztos jó hatással lenne, vagy ki tudja.

21/L

2015. okt. 12. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
"mi lenne, ha a férfiak végre nem azzal foglalkoznának, hogy a nőknek mit kellene tenniük?"
2015. okt. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az, hogy: ez marha unalmas játék, miért is nem maradtunk inkább az activity mellett?
2015. okt. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Na mi történne? Kevesebb gyáva nő lenne. Bár a férfiak is egyre gyávábbak. Interneten mernek csak jobban huszárkodni ahol nincs akkora tét.

<37>

2015. okt. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Felfortyannék, hogy de hát a párom is én hívtam el, és én kezdeményeztem. Aztán megkérdezném, hogy komolyan van olyan lány, aki önmarcangoló reménykedésbe esik egy olyan pasi miatt, aki vagy nem érdeklődik iránta, vagy simán csak gyáva nyuszi odajönni megszólítani? Egy ilyen pasit én nem sajnálnék elúszni.
2015. okt. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!