Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkeresőn jöttünk össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn jöttünk össze honnan tudhatom hogy mással már nem találkozik?

Figyelt kérdés

Nem beszéltünk erről de számomra már az elejétől egyértelmű volt hogy ő kell. Töröltem is magam az oldalról. (Tinder).

Nagyon kedves aranyos velem meg minden de miből jöhetek rá (direkt bekérdezés nélkül) hogy ott ismerkedik e még másokkal is? Én teljesen beleszerettem már két hete kimondatlanul mint egy párkapcsolat funkcionálunk. Mégis félek....

24/L


2015. okt. 14. 20:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Máshogy nem, csak ha kinyitod a szád és megkérdezed. A kapcsolat alapja a kommunikáció. Ideje elkezdeni! Komolyan!
2015. okt. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%
Biztos, hogy ismerkedik, meg sem kell kérdezni. :D
2015. okt. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Elég komolytalan kapcsolat, ha már az elején sem bízol meg benne. Bizalom nélkül nincs kapcsolat. Nem jönnék össze olyannal, akivel szemben felmerül bennem, hogy mellettem még ismerkedik...
2015. okt. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ha nem is ismerkedik, majd fog.
2015. okt. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Akkor megkérdezzem? Félek hogy mit reagál. Mert eddig teljesen olyan mintha csak én lennék.

Ezt külön tisztazni kellene?

2015. okt. 15. 06:27
 6/12 anonim válasza:
mi is jöttünk össze párommal...azota is csinálja... :/
2015. okt. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Csak eszreveszed, tudod nagyjabol h mikor merre van, nem? Erzed a valaszai gyorsasagabol h massal is tolja-e, nem?
2015. okt. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem kell félni, ha kétségeid vannak, kérdezd meg bátran.


Én is társkeresőn ismertem meg a barátomat, pár hete vagyunk együtt, de randizgatunk nyár vége óta. Érdekes, nekem nem volt kétségem affelől hogy egy idő után nem randizgat mással (sőt le merném fogadni hogy az első randink után nem találkozott senkivel).

Én töröltem magam az oldalról, mert sok volt az idióta, és ha már randizok valakivel, gondoltam minek meghagyni a profilomat. Viszont nekem kettő van, és a másikkal felmentem egy pár hete (az full kezdetleges, se kép, se bemutatkozó) törölni a rendszerüziket, és rákerestem a nevére. Ő még fent van, de nem lépett be az első randink óta. Még jobban becsültem őt ezért :)

De röviden: Ha neked kétségeid vannak , akkor feltétlenül kérdezd meg. Nekem nem kellett mert biztos voltam a dolgomban, és ő sem kérdezte meg tőlem.

Szerintem fontos hogy figyeljünk a megérzéseinkre.

2015. okt. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezd meg.

Nincs az őszinteséggel semmi baj, a gyanakvás többet árt.

2015. okt. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
amúgy nem látom ebben a problémát. ha ott flörtöl attól még nem lesz neked rossz...
2015. okt. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!