Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan érjem el, hogy randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy randira hívjon a srác?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy tetszem neki, de szerintem nem mer, nagyon félénk srác. Mivel lehetne biztatni? Bókolok is neki pedig, sokat érdeklődom felőle.


20/L


2015. okt. 23. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Hívd el te.
2015. okt. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor vesd fel a témát konkrétabban.
2015. okt. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az addig oké, amit csinálsz, de a férfiaknak soha nem esik le, ha így küld jeleket egy nő. Tapasztalatból mondom, nekem se esett le soha.
2015. okt. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogyan bókolsz neki?
2015. okt. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem lenne egyszerűbb simán elhívni?

Nagyon félénk srác, és azt állítod, tetszel neki. Nem hiszem, hogy rossz néven fogja venni, ha te teszed meg az első lépést, sőt.

2015. okt. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
írd neki azt hogy a mai fiúk milyen félősek, kitalálsz vmi történetet, hogy a csávó két hónapig csak chatelt veled de nem hívott el, pedig lett volna esélye, és ekkor majd érzi hogy, de életképtelen volt az illető, na majd ő megmutatja......
2015. okt. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!