Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Túl magasra tettem a lécet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl magasra tettem a lécet?

Figyelt kérdés
Sok fiúval beszélgettem már de keresem a számomra tökéleteset. Olyat aki okos (akár egyetemista is lehet)de jóképű is. Olyat aki élete nem csak a buli lehet vele esetleg moziba vagy színházba menni. Aki legalább 170 centi, ha sportol az még plusz pont. Legyen komoly oldala de tudjon szórakozni is. És mindezt a 20-30 éves kategóriában. Lejjebb kellene adnom az igényeimből vagy van esélyem? (Persze én sem vagyok a nagyon csúnya és buta ezért gondolnám reálisnak az elvárásaimat csak sajnos ilyet nem találok)
2015. nov. 9. 20:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez még semmi (bár a jópékű ugye szubjektív...), de ha nem találsz, azt jelenti, hogy neked nem csak erre van szükséged.


24/F

2015. nov. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
hallottad azt a mondást hogy tökéletes ember nincs? az ilyenekből lesznek a macskás öreglányok
2015. nov. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
te mit tudsz adni?
2015. nov. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Néhány lány érdekes van bekötve. Miért csak az okos-helyes párosítás jöhet szóba a legtöbbeteknél? Ha nekünk, férfiaknak elég az okos-ápolt átlag kinézet kombó, akkor nektek ez miért nem? :) Mi van, ha elsőre nem is tetszik annyira, viszont amikor megismered jobban, teljesen oda leszel érte? Ha elvárod a sportolást, remélhetőleg te is űzöd. Az embert nézd, ne a csomagolását.
2015. nov. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Neked nem is pasi kell, hanem valaki aki egyfolytában szórakoztat, ez pedig nem a párod dolga.

Ha színházba akarsz menni, de ő nem akkor elmész mással.

2015. nov. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%

"Ha színházba akarsz menni, de ő nem akkor elmész mással."


Na igen. Aztán azzal a mással beülsz egy színházi vacsorára, mert az átélt élményeket valakivel meg kell osztani, és ha már ez az este ilyen jól sikerült, akkor már legközelebb is együtt mentek... Csak tudnám, hogy ezért minek kell a pár? A világon semmi olyan nincs, amit ne lehetne mással csinálni. Még szeretkezni is lehet.

2015. nov. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Jaguar mellélőttél. A 6-ossal egyetértek.
2015. nov. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem egyáltalán nem, ezek normális elvárások.
2015. nov. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%

Akkor összegezzük:

"Sok fiúval beszélgettem már de keresem a számomra tökéleteset" - Nincs tökéletes.

"én sem vagyok a nagyon csúnya és buta" - Ez minden ami te vagy? Akkor igazi álomnő lehetsz!


Ám írj Marcelinnek, ő pont tud egy ilyen srácot akire épp vágysz.

2015. nov. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%

"keresem a számomra tökéleteset"


Nincs tökéletes, de van SZÁMOMRA* tökéletes, akit érdemes megkeresni, vagy akire érdemes várni.


* Számomra tökéletes azt jelenti, hogy el tudom fogadni, és tudom szeretni a hibáival együtt.

2015. nov. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!