Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Túl magasra tettem a lécet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl magasra tettem a lécet?

Figyelt kérdés
Sok fiúval beszélgettem már de keresem a számomra tökéleteset. Olyat aki okos (akár egyetemista is lehet)de jóképű is. Olyat aki élete nem csak a buli lehet vele esetleg moziba vagy színházba menni. Aki legalább 170 centi, ha sportol az még plusz pont. Legyen komoly oldala de tudjon szórakozni is. És mindezt a 20-30 éves kategóriában. Lejjebb kellene adnom az igényeimből vagy van esélyem? (Persze én sem vagyok a nagyon csúnya és buta ezért gondolnám reálisnak az elvárásaimat csak sajnos ilyet nem találok)
2015. nov. 9. 20:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
26%
"és tudom szeretni a hibáival együtt" - ilyen nő meg nem létezik vagy én nem ismerek.
2015. nov. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogy nézel ki,mennyire vagy intelligens,stb.
2015. nov. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha nem vagy "nagyon csúnya és buta" akkor az kevés. Mindenki a jóképű, okos, sportos, vicces pasikra megy. Egy ilyen srác bármelyik nőt megkaphatja. Ehhez neked is szépnek, okosnak, sportosnak, viccesnek kell lenned, hiszen egy tökéletes pasi(mert amit leírtál az a kb. mindenki számára a tökéletes) miért adná lejjebb? Te tudod, hogy mennyit érsz.
2015. nov. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Szerintem van bennem annyi, hogy én is megfeleljek egy ilyennek csak az a gondom, hogy még nem találtam ilyet
2015. nov. 10. 12:55
 15/16 anonim válasza:

Az baj ha magamra ismertem? :D

Mérnök, 26, 173 cm, sportolok. Egyáltalán nem tetted magasra a lécet. Szívesen bemutatom bármelyik haveromat, akikre legalább ugyanezek jellemzőek. :)

2015. nov. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Szerintem van bennem annyi, hogy én is megfeleljek egy ilyennek csak az a gondom, hogy még nem találtam ilyet"


Pedig rengeteg ilyen srác van. Egyetemre járok és a csoporttársaim egy részére ez tökéletesen ráillik. Ja, hogy mindnek van csaja vagy alkalmi kapcsolata és nem rád fognak teperni? Az más kérdés.


Ha ezt a kérdést itt és így fogalmaztad meg, valószínűleg te vagy az ő lécük alatt.

2015. nov. 21. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!