Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok: Volt már vkivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok: Volt már vkivel olyan, h lepattintották elsőre, aztán később mégis megkeresett a pasi?

Figyelt kérdés
Pasiknál ugyanez fordítva: volt már olyan, h lepattintottad a csajt, később mégis megkerested?
2015. nov. 26. 00:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogyan pantitott?ez is fontos
2015. nov. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem volt. Van annyi önbecsülésem, hogy ha egyszer már nem kellettem neki, akkor nem keresem újra. F
2015. nov. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elsőre azt olvastam, hogy lepippantott. :D
2015. nov. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lepattintani éppenséggel nem, csak tartózkodóbb volt velem megismerkedésünkkor (nem társkeresési céllal ismertük meg egymást, semleges közegben találkoztunk), ez az évek során megváltozott, most már jóval közvetlenebb velem, ösztönösen a legjobbat hozzuk ki egymásból, és akár bármi is lehet. :-)
2015. nov. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen nem akarta hogy bajom legyen..de hazudott
2015. nov. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Volt igen.Volt hogy márcsak barátságot akart,és kénytelen voltam pár havonta nem válaszolni neki,majd felbukkanni,mert amúgy én férfi barátokat nem akarok. Meg volt, hogy később jóban lettünk,szexeltünk párszor,de ennyi.
2015. nov. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!