Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rosszul tettem, hogy visszafor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul tettem, hogy visszafordultam vagy jól döntöttem? Ti mit tettetek volna a helyemben?

Figyelt kérdés
Hosszú idő után úgy volt találkozok a tőlem 300 km-re lakó lánnyal, csakhogy nem várt üzenetet küldött. Én elindultam otthonról korán reggel, már Budapesten tartottam mikor rákérdeztem, hogy felébredt-e már és hogy van. Írtam neki, hogy hiányzik és alig várom, hogy odaérjek hozzá. Az ő válasza meg annyi volt, hogy elég szarul van, miért mindig akkor megyek hozzá mikor nincs jól? Nem pont erre a válaszra számítottam és megírtam neki, ha ennyire a terhedre vagyok, akkor nem megyek. És végül visszafordultam és hazajöttem. Ti mit tettetek volna a helyemben? Nem akartam a terhére lenni.
2015. nov. 28. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Én megmondtam volna neki, hogy miért mindig akkor vagy rosszul mikor megyek? Viccen kívül én is hazafordultam volna mert ez azért elég nagy bunkóság volt a hölgyike részérõl... Ha szarul van szóljon elõbb ne mikor a vonatom ülsz. Beszélned kellene vele, hogy tényleg akarja-e ezt a kapcsolatot.

Amúgy ún betegen is mindig meglátogatom a szerelmem, vagy ha õ beteg.)(3000km a táv, én mondjuk nem.is tehetem meg, hogy visszafordulok :D Furán nézne a pilóta)

2015. nov. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ezek után 2X meggondolnám,hogy egyáltalán méltó-e a lány arra,hogy a fél országot átutazzam érte.
2015. nov. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon rosszul esett tőle, hogy nem értékelte, hogy már hajnal 4-kor elindultam otthonról, vártam kint a kemény hidegekben a buszt csak azért, hogy délre odaérjek hozzá és vele töltsem a hétvégét. Nagyon lelombozó volt, hogy ennyire nem értékelte úgymond a szándékom és a fáradozásom, hogy időt, pénzt nem spórolva vele lehessek.
2015. nov. 28. 09:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jól tetted, hogy visszafordultál. És ezek után a helyedben többet nem is utaznék el hozzá. :)
2015. nov. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jol tetted.
2015. nov. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!