Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet nála esélyem, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nála esélyem, ha nem csókolóztunk randi végén?

Figyelt kérdés
Nagyon aranyos volt a lány, beszélgettünk, sokat mosolygott rám, érdeklődő volt, bár mindketten inkább zárkózottabbak vagyunk. Ő kb. bocsánatot kért, hogy nem bőbeszédű, és hogy biztosan unalmas, de megnyugtattam, hogy nem az, és örülök, hogy csendesebb típus. Sokáig fogtam a kezét, megsimogattam a haját, mondtam neki, hogy tetszik nekem, és szép, csinos lány, többször megcirógattam az arcát is, de nem húzódozott, hiába voltunk nyilvános helyen. Mondtam neki, hogy eljöhetne hozzánk pár napra, és azt válaszolta, hogy szívesen eljönne. Eddig minden rendben volt, aztán búcsúzáskor a tenyerembe vettem az arcát, és cirógattam, és megpróbáltam megcsókolni, de elfordult, hogy "itt ne", így csak pár puszit tudtam adni az arcára. Azt is mondta, hogy most találkoztunk először, szóval lehet, hogy kicsit váratlanul érte, de úgy éreztem, hogy kezdeményezhetek. Annyiban maradtunk, hogy még találkozunk, és beszélgetünk, szóval nem tudom, hogy most hibáztam-e, de azt akartam, hogy lássa, nem vagyok töketlen, és merek kezdeményezni. Szerintetek ezzel elriaszthattam? Lehet, hogy soha többé nem fog szóba állni velem? Vagy ennyivel nem lehet eltaszítani valakit? Mert úgy láttam, én se vagyok neki teljesen közömbös, bár nem hinném, hogy túl sok srác udvarolt volna neki, így valószínűleg tapasztalatlan és félénk is egy kicsit. Szerintetek jó irányba mennek a dolgok? Köszi a válaszokat.

2015. dec. 16. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól csináltad, ilyen jelek alapján teljesen érthető, hogy megpróbáltad megcsókolni. Emiatt az egy dolog miatt elvileg még mindennek menni kéne ugyanúgy köztetek, feltéve, hogy tényleg olyan szimpatikus voltál számára, mint ahogy tűnt. Jó lesz ez szerintem, de ha esetleg emiatt nem akarna másik randit, akkor nagy hülye a csaj, már bocs, úgyhogy ne parázz rajta sokat. Szerintem egyébként még azt is meg fogja bánni, hogy ezt az első alkalmat így elbambáskodta, később meg már alig fogja várni, hogy megint kezdeményezz nála.
2015. dec. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Az nem jó, ha mindketten zárkózottak vagytok. AZ a jó, ha az egyik fél (vagy a férfi vagy a nő) bátrabb és "tökösebb". Én is zárkózottabb férfi vagyok, de egy "tökös", lány a barátnőm aki szeret rengeteget beszélni így engem is szóval tart. Neki az kell, hogy csacsogjon nekem meg az, hogy valaki nyomja a dumát.:D


Esélyed lehet, de nem néz ki egy túl izgi kapcsolatnak.

2015. dec. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#1: Köszi, igazából nincs túl sok tapasztalatom, de most úgy éreztem, hogy lehet, és eddig sosem mertem megpróbálni megcsókolni senkit, pedig vesztenivalóm nem lett volna. Úgy érzem, hogy neki is még fel kell dolgoznia ezt, lehet, hogy túl váratlanul jött neki mindez, nem is az a kimozdulós típus, meg nem is ismerjük egymást annyira, és szerintem nem is sűrűn kezdeményeztek nála. Plusz távkapcsolat is lenne, bár annyira nem nagy a távolság, csak a közlekedés rossz. Szóval lehet, hogy most benne is kavarog sok minden, nem is hibáztatom őt semmiért, mondjuk ahhoz képest meglepően nyíltnak és bőbeszédűnek tűnt, mint amilyennek elsőre gondoltam volna. Egyébként én úgy éreztem, hogy lehet esélyem nála, ezért is mozdultam rá, remélem, most nem fog visszavonulni.
2015. dec. 16. 22:57
 4/9 A kérdező kommentje:
#2: Ő nálam még zárkózottabb szerintem, de ez nekem annyira nem fontos. Őszintén szólva ha úgy adódik, akkor tudok beszélni, de nem vagyok nagyon közösségi ember, azt meg végképp nem szeretem, ha valaki feleslegesen beszél nekem. Ha kell, akkor beszéljen, de utálom, ha valaki csak azért jártatja a száját, hogy mondjon valamit abszolút lényegtelen dolgot. Egyébként nyilván szerveznék programokat, meg valószínűleg idővel ő is többet beszélne, ha érezné, hogy elfogadom és szeretem őt.
2015. dec. 16. 23:01
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

Ha ez segit valamit, en pl sose akarok csokolozni az elso randin.

Hiszen meg alig ismerem amasikat, meg akkor is, ha volt nehany erintes, meg mindig "idegenek" vagyunk. Es szeretnek ugy haza menni, hogy azon jarjon az eszem,, hogy vajon milyen lett volna, ha megcsokol. Mert vagyni akarok ra. Az elso csok fontos, es ha elkapkodja a pasi, az illuziorombolo.

Sajnos, ha viszont meg se probalja, az is.

Egyszerubben fogalmazva, a randin a pasi probalja meg, de fogadja el, hogy inkabb nem. Nem elutasitas, csak nem elsietes.

Es ha olyan helyen vagyunk, ahol nem erzem jol magam, akkor inkabb ne is probalkozzon.

Pl a legutobbi randimon, a zsufolt aluljaro kellos kozepen?! Es alig akart elengedni. Mondanom se kell, ez rogton NEXT

2015. dec. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajnos mi sem vagyunk gondolatolvasók, pedig sok nő ezt szeretné. Másrészt ha nyilvános helyen találkozunk, akkor nyilván nem hurcolhatjuk a lányt valami kietlen helyre, hogy próbáljuk megcsókolni. Ha kezdeményezünk, akkor az is baj, ha nem kezdeményezünk, az is.
2015. dec. 16. 23:16
 7/9 anonim ***** válasza:

Ebből még bármi lehet, nincs semmi elrontva.

Váratlanul érhette.

Engem egyszer egy olyan csaj csókolt meg váratlanul akivel nagyon jóban voltam és benne volt a levegőben , hogy lehet köztünk valami.

Mégis amikor váratlanul közel jött hozzám és megcsókolt eltoltam magamtól.

Furcsa, pedig szívesen csókolóztam volna vele egyébként de akkor nem számítottam a dologra és ilyen furcsán reagáltam rá. 25f

2015. dec. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmit nem rontottál el, ha nyilvános helyen voltatok, az zavarhatta. Előfordul, valaki vissza fogottabb. Én már attól is zavarba jövök, amikor a villamoson nyalják falják egymást.Tetszel neki, biztosan.
2015. dec. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Bakos G. Bence válasza:
Na mi lett a sztoriból?
2021. jún. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!