Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kereshetem én őt, vagy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kereshetem én őt, vagy az rosszul jönne most ki?

Figyelt kérdés

Pár hete egy buliban találkoztam egy sráccal, sokat beszélgettünk, utána pedig minden nap beszéltünk Facebook chaten. Elhívott randira, amire igent mondtam, de nem konkretizáltunk semmit, csak beszéltünk tovább (ez már nekem furcsa is volt). Amikor egy beszélgetésnek vége lett, akkor valamelyikünk mindig írt másnap, hogy "hogy vagy?" vagy ilyesmi, hogy fenntartsuk a beszélgetést. Szombaton elment egy buliba a barátaival, és se aznap, se tegnap nem keresett. Nem tudom, hogy miért nem, lehet, hogy megismerkedett valaki mással, de akkor is illene ezt közölnie legalább, nem? Gondoltam rá, hogy keresem én őt, de elbizonytalanodtam, mert ha tényleg megismert valaki mást, akkor olyan kellemetlen így rácuppanni.

21/L



2016. febr. 1. 09:48
 1/1 anonim ***** válasza:

biztos van neki más


aki randizni szeretne veled,az mond időpontot és helyszínt

2016. febr. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!