Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van akinek ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van akinek ez tetszik? Vagy csak valami tetszik, nem az összkép? 22l

Figyelt kérdés

Szép arc és nőies alkat?

Nem vékony, nem kövér, inkább a kettő között. Van fenék, van mell, keskeny csípő, homokóra alkat, de nincs 'véznaság'.


Az egyik barátnőm hasonló, kb. őt írtam le és sokan megnézik. Pedig nem egy modell alkat. De nem is kövér, olyan 60+ lehet.


Én vékony vagyok, engem is dicsérnek, hogy csini vagyok, de érzem, hogy rá mégis máshogy néznek.


Szerintetek miért? Nem tudom megfogalmazni.. Pl. a minap jött egy srác az utcán velünk szembe. Az én és az ő képeit is szokta lájkolgatni. Néztem a srácot, aki meg a barátnőmet nézte és csak neki köszönt, közben bámulta. Jó, tényleg szép lány, de egy vékonyabb lányt nem hamarabb megnéznek a pasik? Ez nem féltékenység, szimpla statisztikai kérdés.


2016. febr. 20. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy szebb arcú és nagyobb mellű lányt néznek meg hamarabb.
2016. febr. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

De egy pici féltékenységet érzek a szövegedből kiérezni, még ha tagadod is itt, de tudom, hogy belül ezt érzed. Csak jó ide azt írni, hogy nem féltékenységből..stb.


1. a szépség relatív, mindenkinek más tetszik, más az ízlése, más jön be

2. van egy olyan is, hogy kisugárzás, lehet, hogy az övé sokkal barátságosabb és hívogatóbb, mint a tiéd

3. a srác viselkedése bunkó volt, mert ilyenkor mind a kettőtöknek kellett volna köszönnie, nem csak neki

2016. febr. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ui.: a pasik nagyobb része szerintem jobban díjazza a homokóra alakot, mint a véznaságot, és ezt már nem egy pasitól hallottam.
2016. febr. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok a legjobb barátnőmmel.Nagy feneke van,van melle,kicsit husisabb és rengeteg pasinak bejön,közülük sok nagyon jó pasi.Én vékony vagyok,formás,nekem is van fenekem és mellem,csak kisebb és én sem panaszkodok,kb ugyanolyan arányban érdeklődnek a pasik,de én is úgy érzem,hogy azért iránta egy fokkal többen:D De ő meg fordítva gondolja és le is akar fogyni:D Lehet te barátnőd is így van ezzel.

19L

2016. febr. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Itt nem a derékméretről szól a kérdés, mert nem a vékonyabb a szebb.


Én voltam 58 kiló, izmos, formás, olyan kerek fenékkel hogy kifolyt tőle az ember szeme. Sminkkel, tűsarokkal, minivel vagy cicanadrággal és lezser felsőkkel. Sokan megnéztek.


Mára feladtam ezt az egészet. Nem ügyelek annyira magamra. Kényelmes típus vagyok, csak akkor sminkelek, ha kedvem van, csak akkor vagyok csinos ha kedvem van. Nem edzek annyit. És még minidig megnéznek pedig azóta szedem fel pár plusz kilót. És az alakom sem egy csatakancáé.

Még ilyen topisan is megnéznek, mert jól érzem magam a bőrömben, élvezem, hogy nem kell harci díszben korzóznom.

2016. febr. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Titusztitusz ***** válasza:
A "belső kisugárzás" is rengeteget számít...Az én esetemben is volt már rengeteg példa arra, hogy egy-egy "álomszép" külsővel rendelkező hölgy egyálltalán nem tudott érdekelni, viszont egy kissé kevésbé szép illetőn meg egyböl megakadt a szemem...Ez a dolog előre kiszámíthatatlan mindig, mindenkinél, úgyhogy nincs mit tenni, várj az olyan illetőre, akinek a szeme majd rajtad fog megakadni, és nem a barátnődön...Előbb-utóbb gondolom lesz majd az ilyenre is példa...
2016. febr. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A nőies formákat szeretik a férfiak. Legalábbis a többség. Persze van egy csoport akik kifejezetten a vékony lányokat...vagy a sportos, izmosakat...vagy a moletteket. De a többség, a formás női idomokat szereti. Tehát se vékony, se kövér ne legyen a nő.
2016. febr. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De legalább tennél ki egy képet róla arc nélkül. :)
2016. febr. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem teszek egyikünkről se képet ki. :)
2016. febr. 20. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!