Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha ismerkedéskor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha ismerkedéskor a srác sürgeti a randit és azt mondja, hogy "majd ott minden eldől", akkor ezek szerint szinte csak a külső alapján fog dönteni, esetleg csak szexet akar? Elfogadtok ilyen helyzeteket?

Figyelt kérdés
Randi sürgetés: kb. 1-2 nap az ismerkedés kezdetétől számítva. 27 L

2016. márc. 9. 13:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

nagyon vegyes a tapasztalatom, utoljára volt egy olyan ismerettség, hogy a netes szia és csók közt 6óra se telt el. Ebből egy óra az ebéd készülödés és oda ut. Másnap megvolt a szex is lány akarta jobban. Ha emlékeztek még a net elötti idökre, mi volt középsuliban? Tetszett egy lány vagy az iskolai bulin felkérted lassuzni, vagy irtál egy levelet volt ügynököd aki beszélt vele, tökös voltál leszólitottad, és nem érdekelt hány kutyája van otthon mi a politikai nézete, mik a hobbijai hány gyereket szeretne, elvitted randizni Mc Donaldszba ott beszélgettetek ezekröl sétáltatok a parkban ha szerencséd volt levetted a mellformáját miközben egymás torkát masziroztátok?? Egy két gyerekes dolgot kivéve most is müködhetne igy, mondjuk egy igényesebb étteremmel, parki sétán szolidabb csókkal kezek szigoruan nem kompromittáló helyen.

Volt egy másik lány is, a fent irt elött ismertem meg, sokat beszélgettünk de már nem volt téma, jegeltem a dolgot a fent említett lány munkája miatt nem lett nagy szerelem a dologból (folyamatos 3*12 nappal 3*12 éjjel 3 szabad..) elözö lánnyal 1,5 hónap ismerettség után volt meg a randi, csalódás csalódás és csalódás mind2önk részéröl.

2016. márc. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

10 es nagyon szépen leirta az igazat.

Volt már hogy tetszett valahol a lány de randi váratott magára jobb téma hijján olyanokról beszéltünk amiről egy pár hónap után szokás, vagy addig kerestük a témát még a 1000 egyezés mellé találtunk egy sulyos különbözőséget.

Akik lányok huzzák a randit azok vagy félénkek vagy 2 3 .... számu udvarló vagyok csak,aki fél találkozni randin is nehezen nyilik meg nem egy nagy élmény vele találkozni.

Elözö voltam

30éves F

2016. márc. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!