Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én beleszerettem. Mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én beleszerettem. Mit tegyek? Nem akar komoly kapcsolatot vagy csak velem nem? Miért nem akar még? Már 27 éves.

Figyelt kérdés
Van egy férfi (27 éves), akit január 28-án ismertem meg az egyik szórakozóhelyen. Egyből szimpatikusak voltunk egymásnak, egész este együtt táncoltunk, beszélgettünk aztán lefeküdtünk egymással. Nagyon élveztük mindketten az együttlétet. Aztán én azt hittem,hogy egy futó kalandról van szó, de NEM! Másnap bejelölt Facebookon és minden nap beszéltünk, állandóan ő írt rám. Tudni kell róla, hogy Németországban lakik és a legjobb haverjával azért jöttek Magyarországra, mert neki itt lakik a barátnője és jött hozzá. Ők egy éve élnek tavkapcsolatban és nagyon jól megvannak szeretik egymást. 2 hetente találkoznak. Hol ő,hol a lány megy ki hozzá. A folyamatos beszélgetésünk során azt mondta nekem a férfi, hogy február végén újra jön magyarba a haverjával és ha szeretném tölthetném vele az egész hétvégét. Azt válaszoltam neki, hogy majd találkozunk. Nagyon sokat beszéltünk, minden nap.. Végül mikor hazajött vele töltöttem az egész hétvégét. Péntektől vasárnapig. Egyszerűen maga volt a mennyország. 4-en mentünk mindenhova ( haverja+barátnője és mi). Buliztunk, étterembe voltunk, várost néztünk. Hihetetlen jó volt. Természetesen szexeltünk egy csomót. Úgy viselkedett velem mintha a barátnője lennék: Akárhova mentünk megfogta a kezem, simogatott, puszilgatott, vigyázott rám. Nagyon jól esett. Romantikus fürdővel várt ( rózsák, gyertyák). Semmit nem kellett fizetnem, mindent ő állt és hagyta. Úgy aludtunk el,hogy összefonódtunk. Minden tökéletes volt. Aztán mondtam neki, hogy imádok vele lenni és kérdeztem, hogy hogy legyen tovább? Azt mondta, hogy ő szeretne engem barátnőjének, de jelenleg ezt nem tartja helyesnek, mert én meg tanulok az egyetemen és fontos,hogy a tanulmányaimra koncentráljak meg azért sem mert ő nem tartja jó dolognak a távkapcsolatokat + megy katonának 8 hónapon belül. Összetörtem. Azért IS töltöttem vele a hétvégét, mert reménykedtem, hogy lehet komolyabb köztünk, ha a haverjának is működik.Ezek után\ az utolsó estén is hercegnőként kezelt..az ágyban is. Másnap csókkal váltunk el egymástól aztán már a reptéren egyből írt, hogy köszöni a csodálatos hétvégét, Sosem fog elfelejteni. Utána hétfőn, kedden, szerdán ő írt fbon ugyanúgy megdumáltuk a napunkat stb..és a beszélgetések ritkultak.. 2 hét telt el azóta. Likolunk egymásnak meg néha beszélünk,de már nem olyan az egész.. Én belészerettem és nem tudom, hogy mit tegyek.

2016. márc. 13. 00:16
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Semmit. Örülj, hogy volt két jó hétvégéd.
2016. márc. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
ő csak szórakozott,felejtsd el. ha párkapcsolatra vágysz,akkor meg ne bújj ágyba rögtön senkivel. a pasinak bejöttél de csak egy-két numerára. ráadásul ennyi idő alatt nem lehet beleszeretni senkibe,sztem csak piszkálja a csőröd,h nem tudtad megszerezni. ideje felnőni kislány,a 30-as pasik komoly kapcsolatra nem olyan nőt akarnak aki ilyen könnyen kapható
2016. márc. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%
Hihetetlen,hogy milyen érzéketlenné válnak az emberek....
2016. márc. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Magyar pasirol van szo? Nemetorszagban megy katonanak? Eleted legromantikusabb pillanatai voltak? Ha minden kerdesre igen a valasz , akkor tenyleg csak egy numera voltal. Egy 27 eves magyar pasi mi a fenenek akarna katona lenni Nemetorszagban....amugy ezt a dumat nekem is eljatszottak mar, csak ott a pasi azt mondta katona es megy vissza a seregbe. Megettem persze....
2016. márc. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%
Könnyen jött,könnyen ment.Te is tudod, hogy nem lehet így kapcsolatot tartani. Érezd magad szerencsésnek, hogy minden közös pillanat szép volt vele,és legyen ez egy szép emlék :) Sajnos az számít,aki veled van testileg/lelkileg is,neten a kapcsolatok elhalványulnak úgyis.
2016. márc. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!