Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznál olyannal akiről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznál olyannal akiről tudod előző kapcsolataiból hogy betegesen féltékeny? Olyan szinten hogy az adott párja után képes nyomozni és elvárja hogy fél óránként felhívja.

Figyelt kérdés
2016. márc. 13. 13:02
1 2
 1/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem.
2016. márc. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Biztos nem.
2016. márc. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem!

Egy minimális féltékenység az emberek többségénél van.

Na de a fél óránként telefonálást én egy "kicsit" túlzásnak érzem.

2016. márc. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 opened paradise ***** válasza:
100%
Ő féltékeny és én hívjam fel? Még az én számlámat is szopja,hát persze.
2016. márc. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem
2016. márc. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Teljességgel kizárt! Volt már féltékeny barátom, amint világossá vált, hogy nem tudja magát kontrollálni, már repült is. Nincs szükségem olyan emberre, aki folyamatosan ellenőrizget, számon kér és teljesen kiborul, ha más fiúval beszélek.
2016. márc. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem
2016. márc. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy nem.


És ez a betegesen féltékeny személy pedig jobban tenné, ha változtatna a dolgokon, hacsak nem akar örök életére egyedül lenni.

A féltékenység önbizalom hiányból származik és abból, hogy nem bízol meg a párodban.


Szabó Pétert idézve: "A féltékenység az esetek 99%-ban arról szól, aki érzi és nem arról, aki iránt érzik."


A betegesen féltékeny személy nézze meg a következő videót és tanuljon belőle: https://www.youtube.com/watch?v=-zRfr2vWoNQ

2016. márc. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha ezt már a randi előtt tudnám róla, vagy bármilyen viselkedése beteges féltékenykedésre utal, akkor nem.
2016. márc. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én se
2016. márc. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!