Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudhatom, hogy többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy többet fogok-e érezni iránta?

Figyelt kérdés

Egy kicsit távolabbi haverommal elkezdtek alakulni a dolgok. (Sokszor voltunk együtt bulizni, de nem olyan szoros kapcsolat)

Szóval voltunk már néhány randin, még mindig nagyon jól el tudunk beszélgetni. Tényleg kedvelem őt. Nem is néz ki rosszul, jó fej, kedves, intelligens minden okés vele.

Kellemes vele a csókolózás is, de semmi extrát nem érzek. Nem akarom bántani őt, mert azt hiszem eléggé beleélte magát a dologba és már kb biztosnak érzi a dolgot. Meg valószínűleg régebb óta tetszhettem neki. De az én fejemben nem igazán fordult meg úgy, hogy több is lehetne köztünk. Mit tegyek Szerintetek? Randizzak még vele, beszéljünk a dolgról vagy találjam ki magam?


2016. ápr. 16. 00:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha csókolózáskor sem érzel semmi különöset, akkor kár folytatni, mert ezzel csak átvered őt. Legyél vele őszinte.
2016. ápr. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha szerelmet keresel, akkor szerintem rossz helyen kopogtatsz. Ha már az elején nincs semmi féle bizsergés, kémia, akkor abból már nem lesz mindent elsöprő szerelem, ez nem olyan, hogy majd idővel kialakul. Ha te ennél többre vágysz, akkor még most lépjél, mielőtt a pasi túlságosan belelovalná magát, mert akkor nagyot fog csalódni, és gondolom azt te sem akarod.
2016. ápr. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Érthető. :( tipikus, hogy elcseszem :D

Egyébként kicsit bezavar az is az érzelmeimbe hogy egy kisebb csalódáson próbálok túllépni. Az illetőért meg igazán odavoltam, nem tudom nem egymáshoz hasonlítani őket.

2016. ápr. 16. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!