Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért néznek egy 30 as évei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek egy 30 as évei elején járó férfit sokan, , hülyének", hogy csalódások után nem kell már neki párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Jól érzi magát egyedül.
2016. ápr. 24. 13:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
37%

Mert mindenki tudj ahogy gyavasag, a "jol erzi magat" dumaval nem var mar at senkit. Es gyavasagbol lemondani a kapcsolatokrol valoban hulyeseg. Az ember ugyanis tarsas leny.


Csak annak jobb egyedul aki jobban fel masok tarsasagatol mint amennyire igenyli azt.

2016. ápr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
81%
Mert az ember alapjába véve társas lény. Az ok,hogy csalódások sorozata után jó végre egyedül,na de kijelenteni,hogy Neked életed végéig nem kell senki,az olyan gyermeteg dolog.
2016. ápr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Nem társas lény. Ezt a szutykot ki találta ki? Nem vagyok kapcsolat függő. Nincs szükségem senkire, nem kell alkalmazkodni. Nm kell eltűrni egy nő hülyeségeit.
2016. ápr. 24. 13:15
 4/26 A kérdező kommentje:
Én csak azt tudom, hogy rengeteg 35+ éves haverom van, akiknek évek óta nincs senkijük. Szórakoznak utazgatnak, sportolnak stb és roppant boldogok. Még a házasságban élők nagy része roncs lett.
2016. ápr. 24. 13:17
 5/26 anonim ***** válasza:
77%

Épp írni akartam, hogy majd nemsokára kapod az "ember társas lény" válaszokat, de már meg is előztek.

Sokan be vannak tokosodva, és úgy hisznek ebben az előbb idézett szösszenetben, mint a szentírásban. Nekem is van ilyen ismerősöm, ha véget ér egy kapcsolata, már rohan is a következőbe, mert "az ember társas lény". Mindig kapcsolatban van, mégis boldogtalan.

Én is 2 éve vagyok egyedül, de egyáltalán nem zavar, és nem azért, mert gyáva vagyok, csak így végre a saját céljaimat próbálhatom elérni, nem kell mással törődnöm, és szabad vagyok. Persze nem akarok örökké egyedül lenni, de nekem kellett ez a 2 év egyedüllét, hogy újra megtaláljam magam. De ezt sokan úgysem értik meg.

A kérdésben szereplő férfi is ilyen lehet gondolom, egy ideig még szeretné élvezni, hogy újra szabad, megtehet bármit, és majd csak később próbál újra kapcsolatot keresni. Én megértem, és egyáltalán nem nézem hülyének.


30F

2016. ápr. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
54%

"Nem társas lény. Ezt a szutykot ki találta ki?"


Az gyavasagra mentseget kereso fiukon kivul mindenkinek egyertelmu. Ha nem az lenne akkor nem lenne 2 nem az emberi fajon belul.

2016. ápr. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 90-ben született F.. ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz egyedül lenni, sőt. Az egyedüllét akkor lesz rossz, amikor már nincsenek szüleid - barátaid.

Tehát 50-60 évesen hazamész az üres lakásba és kb nincs kihez szólni.


Harminc évesen ez a veszély még nagyon nem fenyeget, tehát a kapcsolatfüggő emberek a hülyék.

2016. ápr. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 90-ben született F.. ***** válasza:
100%

A társaslény kifejezés k*ra nem arról szól hogy az embernek párkapcsolatban kell élnie, hanem hogy legyenek olyan emberek körülötte akikkel tud szocializálódni.


Ezt illene felfogni így 2016ban.

2016. ápr. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%

"Ezt illene felfogni így 2016ban."


Illene elolvasnod olyanok tanulmanyait is akiknek ez a munkaja, nem csak magadtol kitalalni az okossagot.

2016. ápr. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Gyávaság. Nem mindenki az, aki egyedül van, vagy akar lenni.
2016. ápr. 24. 13:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!