Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért néznek egy 30 as évei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek egy 30 as évei elején járó férfit sokan, , hülyének", hogy csalódások után nem kell már neki párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Jól érzi magát egyedül.
2016. ápr. 24. 13:10
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

"Illene elolvasnod olyanok tanulmanyait is akiknek ez a munkaja, nem csak magadtol kitalalni az okossagot."


Elég nagy probléma, ha valakinek tanulmányt kell olvasnia ahhoz, hogy saját véleményt tudjon alkotni arról, hogy az ember társas lény-e vagy sem. Ezt mindenki saját maga dönti el, saját maga érzi, nem pedig egy tanulmány mondja meg. Vagy te egy iromány hatására döntesz úgy, hogy mikor kell kapcsolatban lenned, vagy mikor nem?

2016. ápr. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
31%

Mert tudják, hogy csak nyuszi. Idéglenesen jó egyedül, de hosszútávon nem. Fél az újabb kudarctól, fájdalomtól. Azért nézik hülyének, mert azt hiszi elhiszik neki az emberek, hogy jó egyedül mindíg. Senkit nem ver át.


Egyik válaszoló jól mondta az egyedüllét nem a 30 éveiben kezdődik valakinek. Amúgy azt se hiszem el, hogy kivétel nélkül minden házas ismerős idegroncs míg minden szingli boldog és szabad. Az én társaságomban van ilyen is olyan is. Egy kapcsolat nem börtön. Pár csalódás miatt lemondani a kapcsolatokról szimplán gyávaság.

2016. ápr. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
50%

"Vagy te egy iromány hatására döntesz úgy, hogy mikor kell kapcsolatban lenned, vagy mikor nem?"


Az hogy en epp akarok-e kapcsolatban lenni az az en dontesem.


Az emberi faj tulajdonsagai (tarsas lenye- vagy nem), azok pedig tenyek, nem velemeny kerdese.

2016. ápr. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Mondjuk ettől félek, ilyen 50 felett, hogy egyedül maradok, és ugye akkor már szülők sem lesznek, barátok nagy része sem már. De most 31 évesen még nem tartok ettől. Sőt lehet 35 évesen sem. 40 felett nem tudom milyen lesz a helyzet, akkorra lehet már meglesz a másik felem.
2016. ápr. 24. 13:40
 15/26 A kérdező kommentje:
Inkább olyan tény, hogy van élet a halál után. Ki tudja...
2016. ápr. 24. 13:42
 16/26 A kérdező kommentje:
Vagy vannak ufók...
2016. ápr. 24. 13:43
 17/26 A kérdező kommentje:

Valaki ezt írta:


,,Férfiként azt tudom mondani, hogy képzett vagyok, jól keresek, sportolok és mint ilyen eszem ágában sincs egy szexmegvonással és/vagy válás általi kifosztással fenyegető feminista pichának kiszolgáltatni magam.

Egyszerűen az, amire vágyom, bőven elérhető ezen hatalmas kockázat bevállalása nélkül is.

Sok időm van, energiám és pénzem így, szóval tudok újabb iskolákat végezni, utazni, sportolni és változatos nőkhöz is jutok.

Nemigen tudok elképzelni olyan okot, ami kirángathatna a komfortzónámból."

2016. ápr. 24. 13:45
 18/26 anonim ***** válasza:
50%

"Gyávaság. Nem mindenki az, aki egyedül van, vagy akar lenni."


Mashogy is lehet nevezni, a lenyeg az hogy a felelmeid miatt, nem akarsz kapcsolatot, amire valoszinuleg vagynal ha nem csalodtal volna ennyit.


Ezt sokan butasagnak tartjak, ennyi az egesz.


Az egesszel csak az a baj hogy minel tobbet varsz, annal nagyobb lesz felelem.

2016. ápr. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
80%
Lehet velem van a baj, de még mindig nem értem, miért lenne ez gyávaság. Ha adott egy férfi, aki eléri az álmait, a céljait, közben mondjuk vannak futó kalandjai, akkor miért lenne gyáva? Mert nem kötelezi el magát egy nő mellett? Nem mindenki vágyik a 30-as évei elején tartós kapcsolatra, főleg ha előtte volt már neki benne része.
2016. ápr. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
32%
én boldogabb vagyok mint valaha mióta nem foglalkozom a nőkkel! vannak sokkal jobb dolgok mint megalkudni 1 párkapcsolat kedvéért
2016. ápr. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!