Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a randin észreveszed a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a randin észreveszed a férfin-nőn hogy túl negatív a világnézete és "depis" akkor ti is rövidre zárjátok a randit?

Figyelt kérdés
Csak mert sokan mások mint én nem akarunk egy depis, negatív, siránkozó társat.
2016. ápr. 28. 08:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha a randit nem is, mert épp megsajnálom, vagy nem tudom finoman lerázni (szeretnek mesélni, panaszkodni az emberek nekem, én meg szívesen meghallgatom), de több randi, vagy pláne kapcsolat nem lesz belőle.

Szeretem pozitívan szemlélni a világot, és nem érzem jól magam hosszú távon egy negatív emberrel.

2016. ápr. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát második randi biztos nem lesz. Jobban szeretem a pozitív, vidám embereket akikkel sokat lehet nevetni. 25/N
2016. ápr. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nálam egy óra az a randi idő, amit egy nen túl szimpatikus ember társaságában még el tudok tölteni. Valószínűleg ennyit egy depis emberre is szánnék, de utána mondanám, hogy dolgom van stb mennem kell.

25L

2016. ápr. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30%
Előzőektől kérdezem: Ha pl. kapcsolatban eléggé negatívak a gondolatai a párotoknak, akkor már dobjátok is a kukába? :)
2016. ápr. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Blade Bone ***** válasza:
100%
Egy darabig biztos próbálnék hatni rá, de ha nem menne akkor valószínűleg mondanám, hogy nem te vagy álmaim netovábbja, fejezzük be, mert nem szeretem ha túl sokat panaszkodik valaki és mindenben csaj a rosszat látja, nekem is vannak gondjaim, mégis boldogan élek és nem jó ha kibillentenek ebből a világnézetből.
2016. ápr. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Sunshinedoll ***** válasza:
Siránkozó? Igen. Negatív? Nem feltétlen, attól függ, miben nyilvánul meg.
2016. ápr. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%
4-es, nem kapcsolatról, randiról van szó. Néhány találkozásban benne lennék, de a folyamatos rinyálást nem bírom. Energiavámpírra pedig nincs szükségem.
2016. ápr. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
17%

Vannak szabályok, mi szerint kell elcsábítani egy nőt. Az első és legfontosabb ezek szerint: ne legyél őszinte, mert ha véletlenül szar az életed, lekoptatnak, mert nekik nem kell olyan pasi, akinek valami problémája van. Csak a tökéletes, készre csiszolt gyémánt kell, de abból is a legjobb.

Olyan férfi kell, aki bárkit kidumál a bugyijából a mézes mázas szövegével, ami csupa pozitív, vicces dolog... Egy ideig működik is, de amint lebukik a színészkedés során, a nő rájön valójában mennyi gondja van neki is... milyen férfi az aki nem szarik a problémákra, és nem egy érzéketlen robot?? Egy férfi ne vágyjon törődésre. Neki nem kell semmi, de érezze már jól magát ennek ellenére, és szórakoztassa csodálatos színészi képességeivel a csajt, mint valami használati tárgy, akinek se lelke, se semmije. Egy szociopata depressziós gyógyszer függő élőhalott.

Én k***ára nem vagyok ilyen! Aki tőlem elvár valamit is, (főleg ezt amit leírtam) annak nagyon sokat kell még fejlődni érzelmi intelligencia terén, és fenn tartom a változáshoz való "negatív" hozzáállásom, mert semmi esélyt nem látok rá.

2016. ápr. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, négyesnek írom. Ahogy írta valaki előttem, itt randiról van szó, ismerkedésről. Ha valakinek alapjáraton negatív a világnézete, "depis", és ez odáig fajul, hogy a -feltételezem első-randik egyikén lejön, azzal egyszerűen nem tudok hosszú távon tervezni, nem gyúlok lángra, nem vonz. És miért hitegessem, próbálkozzak vele több randin át?


Jelenleg boldog párkapcsolatban élek, és vannak időszakok, amikor egyikünk-másikunk maga alatt van, ekkor természetes, hogy megpróbáljuk ezt elfogadni, megérteni, és ha tudok, segíteni a másiknak.


De ezek "időszakok" és nem "világnézet".


Biztos vannak más emberek, akik szeretnek depis, negatív, síránkozó emberekkel randizgatni, és kapcsolatot építeni, megmentőt játszani-azt ők tudják, hogy mi a jó.

De én nem tartom egészségesnek azt a felállást.

2016. ápr. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%

És az is más eset, hogy az embernek gondjai, meg egész nagy problémái vannak, de ezt egy józan ember nem az első randik egyikén fogja rázúdítani az épp megismert másik félre, mert rengeteg egyéb dologról is lehet beszélgetni, ráadásul a problémákról beszélgetve is lejön, hogy ki hogy áll hozzá.


Szimpatikus pl: Nincs munkám, de pl. épp nyelvet tanulok, állást kerestem itt-ott-amott, átképzem magam stb.

NEM pedig: nincs munkám, mert senki nem akar felvenni ezzel a két éves tanfolyammal, amit három év alatt végeztem el nyögve-nyelve, és egyébként sincs kedvem dolgozni, de pénz az meg kéne, mert a segély meg nem elég...


Már régóta nincs barátnőm, de vannak haverjaim, velük eljárok ide-oda, kitöltöm az időt/el tudom ütni az időt magamban is/keresem azt, aki mellett tényleg önmagam lehetek-

NEM az van mellette, hogy jajj ezek a nők milyen beképzeltek, csak a pénzre/külsőre mennek, nincs bennük tartalom, persze tisztelet a kivételnek, nincs barátnőm, mert jajj hogy nézek ki/nem bírom magam kigyúrni/nem kellek senkinek...



Remélem sikerült megértetnem, mire is gondolok.

2016. ápr. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!