Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van tele, , fura"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van tele, , fura" nőkkel egyes társkeresők?

Figyelt kérdés
Nagy részük beszélgetés közben lelép, törli magát. Egy másik fajta írja, hogy jön randizni, bemegyek 50 km-t, de várhatom bármeddig. Másik fajta azt kérdi, hogy mikor fogom küldeni a farkamról a képet, mert neki minden pasi farkakat küld? :lool. Egy másik típus még 3 hét beszélgetés után is, mikor kérdem a teljes nevét (beceneve ott van az adatlapon), akkor is csak a becenevét adja meg, ki nem mozdulna a komfortzónából. Mintha minden nő rettegne a pasiktól. Pedig amilyen kedves, barátságos vagyok, semmi okuk nem lenne. Mintha elvont világban élne nagyon sok. Persze ez csak vagy 7-8 példából tudom, mert a másik 40, akinek írtam egyedi szöveget, szóra sem méltat. Ott legalább tudom, hogy Brad Pittet várják (nem vagyok egy ronda pasas, de nem Di Caprio), szóval olyan is van.
2016. máj. 1. 19:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem állsz távol az igazságtól. Én is nő vagyok, és velem is megesett már pár dolog, illetve ismerősi körből is hallottam, hogy nagyon sok a perverz, illetve hazudós srác, ezért jobb óvatosnak lenni. Pl. egyik barátnőm úgy járt, hogy találkoztak vagy 2x egy sráccal, minden szuper volt, mondta a srác, hogy ő komoly kapcsolatot szeretne, aztán egyszer mikor felhívta őt barátnőm, egy női hang szólt bele, a menyasszonya volt az, és elküldte a pi**ába... Egy másik barátnőmet sokáig hülyített neten egy srác, találkoztak is párszor utána, de folyton eltűnt, vagy megígérte, hogy másnap elmennek vitorlázni, meg is volt beszélve az időpont, aztán persze el sem ment a randira, este viszont utána írt még 2 szívecskét...


Na meg társkeresőn a sok 40 éves, kiéhezett faszi... És sok olyat olvastam itt gyakorin is, hogy kamuképet tesznek fel magukról srácok, hogy teszteljék a nőket... Kész röhej. Ilyen sztorik után kinek van egyáltalán kedve ismerkedni?


20L

2016. máj. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Te, én nem tudom.

Már én is tettem fel itt olyan kérdést, hogy mitől vannak úgy beszarva a nők...

Komolyan mondom, hogy ahogy általánosságban tudnak a férfiakról beszélni, vadállatnak érzem a fajtámat, pedig nagyon nem szolgáltam rá.

És a farkamról készített képek is kifejezetten ízlésesek... na jó, csak poén, sose csináltam olyat :)


Mindegy, talán ennek is csak lecsengeni kell és visszatérhetünk majd mind a felszínre.

2016. máj. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én is már 30 vagyok és nem sok időm van élőben ismerkedni. Márpedig úgy tűnik, máshogy nem nagyon lehet. Úgy tudom, hogy ritka akik neten jönnek össze, azoknak is 80%-a szakítással végződik. Lehet mert egyik vagy másik, esetleg mindkettő eleve defektes? Egyik nő most írt nekem vissza, hogy azért van csak fent, de nem megy el soha senkivel randizni, mert az apja éveken át verte. F..za. Nem csoda, hogy fura egy némelyik.
2016. máj. 1. 20:00
 4/13 anonim ***** válasza:
69%

Szarjál rá!


Van egy ötletem.

Kéne egy egy olyan adatbázis/applikáció, ahol a srácok a facér lányhaverjaikat ajánlják, a lányok meg a fiúbarátaikat és az ő ismereteik alapján, a nevüket adva az ajánláshoz összehozzák a randit a barátaik közt, ha látszólag szerintük megfelelnének egymásnak.

Egyfajta online szervezett kerítés.


Legyen a neve Date-referral!

2016. máj. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

4-es védesd le az ötletet, egyszer még meggazdagszol.


Kérdező, én a netes ismerkedésről lemondtam, nem lehet ki ismerni az embereket interneten és azt hazudnak amit akarnak. Sajnos nehéz Emocionális Intelligenciával rendelkező nőt találni a mai világban, soknak üres az élete és játmázással tölti az idejét és nincs semmi élet céljuk.

20/f

2016. máj. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Jogosan félnek a nők a társkeresős férfiaktól. Hány olyat hallani, hogy randi után végül visszautasítást kapott a "férfi", és ezért megerőszakolta a nőt? Vagy még el sem jutnak randiig, de a "férfi" nem érti a nem-et és azzal fenyegetőzik, hogy meg fogja találni és akkor megöli? Vagy éppen olyan is volt, hogy tényleg felkereste és megölte.


És ilyenek után nektek az a legnagyobb bajotok, hogy a nő csak a becenevét árulja el? Szerintetek neki nem fontos a saját biztonsága, testi épsége? Tudjátok nagyon sok srác jólelkűnek és kedvesnek mutatja magát először, aztán egyszer csak a normális visszautasítás után ilyen agresszív ösztönlényekké válnak.

2016. máj. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

5-ös

Qrvasok ötletem van és nem egyet már megosztottam itt, a GyK-n, de én sajnos INTJ vagyok, vagyis rohadt rossz a vállakkozásban.

2016. máj. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De akkor ne ismerkedjen, ha eleve fél, hogy majd ,,úgyis" megerőszakolják. Akkor minek vannak fent és fárasztják a férfiakat a kibúvóikkal? Vannak rendes férfiak, akik ez megrémiszt.
2016. máj. 1. 20:40
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát azért gondolj bele, hogy társkeresőn leginkább az elkeseredett emberek vannak fent, akik azt hiszik hogy élőben már biztos nem találhatják meg a párjukat.

Szóval szinte mindenki fura. Oké, te csak azért vagy fent mer élőben nincs időd ismerkedni. De azért a legtöbb embernek van valami defektje aki társkeresőn van.

Lehet hogy kicsit durván fogalmaztam, de én így gondolom.

2016. máj. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
# 7 mond el őket, majd én pénzt csinálok belőlük :P
2016. máj. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!