Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van tele, , fura"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van tele, , fura" nőkkel egyes társkeresők?

Figyelt kérdés
Nagy részük beszélgetés közben lelép, törli magát. Egy másik fajta írja, hogy jön randizni, bemegyek 50 km-t, de várhatom bármeddig. Másik fajta azt kérdi, hogy mikor fogom küldeni a farkamról a képet, mert neki minden pasi farkakat küld? :lool. Egy másik típus még 3 hét beszélgetés után is, mikor kérdem a teljes nevét (beceneve ott van az adatlapon), akkor is csak a becenevét adja meg, ki nem mozdulna a komfortzónából. Mintha minden nő rettegne a pasiktól. Pedig amilyen kedves, barátságos vagyok, semmi okuk nem lenne. Mintha elvont világban élne nagyon sok. Persze ez csak vagy 7-8 példából tudom, mert a másik 40, akinek írtam egyedi szöveget, szóra sem méltat. Ott legalább tudom, hogy Brad Pittet várják (nem vagyok egy ronda pasas, de nem Di Caprio), szóval olyan is van.
2016. máj. 1. 19:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Elég beteg, hogy személyed elleni sértésnek veszed, hogy sok nő a tapasztalatai alapján tart attól, hogy te is olyan s€ggf€j leszel, mint a többi pasi :D

Ha valakit sokszor megtámadtak már kutyák, akkor nyilván kétségei lesznek az ölebekkel szemben is...


"De az ilyenek miért vannak fenn netes társkeresőkön? Csak azért, hogy a hozzám hasonló rendes, intelligens, normális, tisztelettudó, szerény férfiakkal kiszúrjanak?" - kérded.

Egy idő után sokan törlik magukat, vagy csak simán nem járnak fel, mert rengeteg a fszkép küldözgetős s€ggf€j, aki elsőre simán el tudja veled hitetni, hogy normális, meg deviáns emberek, akiket szerencsére elsőre ki lehet szűrni (hogy értsd miről beszélek: kaptam olyan üzenetet, hogy az illető "kiszívná a menstruációs véremet") aztán vannak az önmagukat kedvesnek tartó, de érzelmileg rendkívül kimerítő pasik (kérdező, téged is ebbe a kategóriába tennélek így elsőre) és egy idő után tényleg nem éri meg a fáradtságot az egész.

Aztán találkozni egy vadidegennel, aki vagy igazat mondott magáról a neten, vagy nem, külön megérne egy misét.

Persze egy pasinak max attól kell tartania, hogy a csaj a való életben kövér, de nőként kicsit már más a felállás. Sosem gondoltam volna, hogy vannak pasik, akik sértésnek veszik, hogy egy nő tartja a két lépés távolságot addig, amíg meg nem bizonyosodik róla, hogy az illető nem jelent veszélyt, vagy csak simán nem valami fuckboy, aki ki akarja használni, de úgy megint túl naiv idióta voltam :D


Mondjuk engem egy olyan férfi véleménye is érdekelne a netes idegenekkel való találkozgatásról, akinek van egy 18-20 lánya...

2016. máj. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én pl erősen antiszociális vagyok, de legalább előre megmondom. :D


Az ember a szokásai rabja. Ha életedben mindig balra fordultál, nehéz egyszer is jobbra fordulni. A komfortzóna azért komfortzóna, mert abban biztonságosan ellavíroz mindenki, legyen az jó vagy rossz. Ha onnan mozdulni kell, akkor jönnek a félelmek, gátak, kifogások.


Mondjuk tényleg jófejnek tűnsz, lehet, csak extra hülyéket fogtál ki eddig.

2016. máj. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Szerintem törlöm magamat ezekről az oldalakról. Múltkor is feltöltöttem egy képet egy másik oldalra, és mondták, hogy egész sármos vagyok. Nem értik miért nem ír vissza szinte csak minden 20. nő. Azért, mert nem ismerkedés céljából van fent a legtöbb, úgy érzem.
2016. máj. 1. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!