Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elsősorban lányok és nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban lányok és nők véleményére lennék kíváncsi, hogy miben kellene fejlődniük a magyar férfiaknak, a külföldi pasikhoz képest?

Figyelt kérdés

Gyakran hallani azt, hogy a külföldiek másak, jobbak, érdekesebbek. Mi lehet ennek az oka? Miben kellene változtatásra való hajlamot tanúsítani?


Nyilvánvalóan ez nem vonatkozik mindenkire, de érdekelnének a tapasztalatok, vélemények.



2016. máj. 9. 21:19
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem is anyagi háttér főként. Könnyű ugy nagyvonalunak lenni ha 10szer annyit keresnek havonta mint a magyarok. Emiatt eletvidamabbak is mert nincsenek napi gondok. Egy etteremben nem az árakat nézik hanem azt amit megkivannak. Ezt biztositjak a baratnőjüknek is.
2016. máj. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
72%
Udvariasság, kedvesség. De nem feltétlenül a külföldi pasikhoz képest, magyarok között is rengeteg olyan férfi van, akiről példát vehetnének, csak ugye ha a gyakoris többséget vesszük alapul, akkor "én kedves pasi vagyok, és nem kellek egy nőnek se, mert az összesnek csak a bunkó parasztok kellenek"..És hogy ők lennének a bunkók? Neem, dehogy, ők csak megmondják az igazat. Szóval időnként úgy érzem, egy kis önismeret sem ártana sok embernek.
2016. máj. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
29%
Pigmentsejtek számának növelése, valami érthetetlen ungabunga nyelv elsajátítása és azzal villogás (esetleg a kiszemelt nő megtanítása néhány ungabunga kifejezésre), kőeszközök használata, primitív magatartás fokozása, néhány tetszőleges bók megtanulása a kiszemelt nő nyelvén, nagyon széles vigyor kifejlesztése, civilizált mindennapi használati eszközök (kanál, olló, papír, villa stb.) ismeretének totális hiánya, tánctudás elsajátítása mesterfokon (főleg Wiggle-re és a többi gagyi mainstream zenére), luxusautó beszerványolása, fux, ing, nyakkendő, és voilá, a nők álma. :D
2016. máj. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
34%

#8

Hogy a nőket egyenlőnek tartsák végre? Mi van? Általános iskolától munkahelyig mindig, értsd mindig a nőknek volt előnyük a férfiakkal szemben. Tudnék mesélni...


"Hogy ha egy nő felvet egy ilyen problémát, akkor ne az legyen a válasz, hogy h*lye femináci, biztos farokhiányod van, és ne az legyen a természetes, hogy nőként főzzél-mossál-takarítsál-neveld a gyereket-hozd a sört és térdelj le..." - Te hol olvastál ilyeneket?

2016. máj. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
91%

Az elmúlt hónapokban volt lehetőségem külföldiekkel randizni. Nem mondom,hogy nagyon tudnék statisztikát készíteni belőle, mert két egyforma nemzetiségű nem volt.

Az tény, hogy a sztereotípia a latin macsókról bejött...egyetlen srác volt, aki első randin levett a lábamról (nem feküdtem le vele, de csók volt, és nem gondoltam volna, hogy én első randin valaha smacizni vagyok), egyszerűen udvarias, figyelmes volt, nagyvonalú (két pohár boromat fizette, úgyhogy nem kell semmi különösre gondolni), pont annyira nyomult, hogy kiessek mindenféle kontrollból és zavarba jöjjek, de egyáltalán nem nyomult túlságosan.

A dolog hátulütője: nem akart komolyabbat, vagy folytatást, és én a viselkedéséből tök nem ezt vettem le, úgyhogy nagyot puffantam.

Másik pozitív tapasztalat, hogy szórakozóhelyen nagyjából a férfiak, nők aránya egyforma volt, és nem nyomult semmilyen srác rám dörgölőzve, maximum beállt a "körünkbe" táncolni.

2016. máj. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:

Az elmúlt hónapokban volt lehetőségem külföldiekkel randizni. Nem mondom,hogy nagyon tudnék statisztikát készíteni belőle, mert két egyforma nemzetiségű nem volt. (Randiztam dánnal, hollanddal, lengyellel, brazillal, portugállal)

Az tény, hogy a sztereotípia a latin macsókról bejött...egyetlen srác volt, aki első randin levett a lábamról(a brazil srác) (nem feküdtem le vele, de csók volt, és nem gondoltam volna, hogy én első randin valaha smacizni vagyok), egyszerűen udvarias, figyelmes volt, nagyvonalú (két pohár boromat fizette, úgyhogy nem kell semmi különösre gondolni), pont annyira nyomult, hogy kiessek mindenféle kontrollból és zavarba jöjjek, de egyáltalán nem nyomult túlságosan.

A dolog hátulütője: nem akart komolyabbat, vagy folytatást, és én a viselkedéséből tök nem ezt vettem le, úgyhogy nagyot puffantam.

Másik pozitív tapasztalat, hogy szórakozóhelyen nagyjából a férfiak, nők aránya egyforma volt, és nem nyomult semmilyen srác rám dörgölőzve, maximum beállt a "körünkbe" táncolni.

Egyébként egyetértek egy korábbi hozzászólóval, nem a magyar pasikkal van gond alleszusammen, hanem némelyikkel. Na meg persze a "partykultúrával".

2016. máj. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
0%
a vastagabb pénztárcában kéne ide az átlag német holland francia jön csajozni a kis mekiben dolgozó fiú mert ott 1000 -2000 euró az átlag fizú így könnyű nekik becserkészni a csajokat
2016. máj. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
uh, sorry a dupla posztért
2016. máj. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
62%

9-es ez így van

Már nem emlékszem kik és mikor (na ez így hasznos lesz) de végeztek egy nagy számú mentálhigénés felmérést Magyarországon. Az európai átlagtól az önbizalom, önértékelés kategóriában tértünk csak el, és csak a férfiak, méghozzá negatívban.

Szerintem ez a megszégyenítés hatása ami az oktatásunkban, nevelésünkben jelen van, aka poroszos nevelési stílus.

Egyébként tény, ahogy megyünk Nyugatabbra (és Északabbra) tűnnek el egyes nemi sztereotípiák, itt Hollandiában pl. a nők nagyon szókimondóak, sokszor ők kezdeményeznek, ők a dominánsak a kapcsolatokban, de pl. fizetés esetén mindig feleznek, nem szokás a férfinek itt meghívnia egy nőt. (Az egyik holland pasi akivel randiztam a második randink végén felajánlotta, hogy meghív, hiszen amúgy sem fogyasztottam sokat... mire jeleztem, hogy dehogy, felezhetjük, láthatóan megkönnyebbült... azért lelke rajta, próbálkozott)

2016. máj. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
55%

Udvariasságban....

Azért elég égő, hogy bárhova megyek a belvárosban a férfiak kb fellöknek, hogy a mozgólépcsőn előttem legyenek, nekem kell lelépnem a járdáról, hogy ő elférjen, az ajtót az arcomba vágja. Alapvető dolgok, és mégis a többség erre sem képes.

2016. máj. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!