Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elsősorban lányok és nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban lányok és nők véleményére lennék kíváncsi, hogy miben kellene fejlődniük a magyar férfiaknak, a külföldi pasikhoz képest?

Figyelt kérdés

Gyakran hallani azt, hogy a külföldiek másak, jobbak, érdekesebbek. Mi lehet ennek az oka? Miben kellene változtatásra való hajlamot tanúsítani?


Nyilvánvalóan ez nem vonatkozik mindenkire, de érdekelnének a tapasztalatok, vélemények.



2016. máj. 9. 21:19
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
94%

Na és akkor még egyszer válaszolnék a kérdezőnek:

1) Több lazaság

Ha elutasít valaki, nincs itt a világ vége, és a másik nem egy r...anc. Ismerkedni poén, nem görcs.

2) Kedves, de tapintatos közeledés

Lehet udvarolni míg a másiknak is tetszik. Nem csak azokkal a nőkkel kell kedvesnek lenni, akitől akarsz valamit, vagy aki szingli, vagy aki mutat érdeklődést.

Ez mutatja, hogy jó party vagy eleve, és nem csak bevágódni akarsz valakinél, ezért próbálsz meg jófejként feltűnni.


És ezzel nem mondom, hogy a külföldiek jobbak, én azt szeretném tudatosítani a mi férfiainkban, hogy tök jó palik vagytok (sajnos a gyk-n valahogy pont nem egy jó minta gyűlt össze). Valóban lehet, van mit változtatni, pl. a kudarc kezelése, és biztos vagyok benne, hogy a magyar nőknek is érdemes lenne pl.kedvességben, nyitottságban javítani.

2016. máj. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
91%

31 es: pont hogy tökéletesen szemlélteti a GYK a valóságos férfifelhozatalt.

Gondolom azt hiszed itt a többség bunkó. Kb annyi bunkó van itt, mint a valóságban is. Sok! Csak a valóságban mindenki a jó oldalát mutatja, itt meg nyugodtan adhatja magát mert névtelen a dolog....

Megmondom őszintén a férfi ismerőseim közül (van egy jópár), a két kezemen meg tudnám számolni hányan tudnak kultúráltan viselkedni mikor csak magunk között vagyunk mi férfiak.

Szóval a valóságban is ugyanolyan elkeserítő a helyzet mimt itt. Csak ott a nők felé nem mutatják ezt.

2016. máj. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező: Én német anyanyelvű vagyok, általában az akcentusom miatt tartanak érdekesebbnek. Gyakran kérik, hogy beszéljek németül. Plusz, minden nemzetnek megvan a maga kultúrája, és az egy másik nemzetből származónak érdekes lehet. Plusz, szokás mondani, hogy a magyarok nagyon pesszimisták, talán ez is az oka. Még abban is lehet valami, hogy magasabb keresettel gyakrabban mehettek elegáns étterembe, vehet neked ajándékot, satöbbi. Bár szerintem ebben inkább a figyelmesség a lényeg, csak sajnos sokakkal találkoztam, akik nem értékelik az otthoni, házi vacsorát, mert elegáns étterem kell nekik. (lásd: http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randiz.. )


#32, és még nem tudom hányas voltál: Szerintem elfelejtesz minden más esetet, amikor nem kivételeztek. Olyan ez, mint a jóslat: ha bevált, arra emlékszel, ha nem vált be, elfelejted. Mivel te (a leírtak alapján) sérelemként éled meg, ha egy lánnyal máshogy bánnak, nyilván nem fogsz x év távlatában arra emlékezni, amikor egyenlően bántak veletek, na, de ha kivételeztek! Egyébként a másik oldalát is ugyan úgy nézned kéne: lehet az általános iskolás szép lány, és az egyetemista felejtős egyébként tök szorgalmas, jól tanul (Ne cáfold: Egyetemen annyian vannak, hogy ha te mindenkinek a teljesítményét fejben tudnád tartani, akkor már rég nem itt lennél, általánosban pedig szerintem nem pont egy lány tanulmányi eredménye és szorgalmija érdekelt). Munkahelyi lusta, nagyszájú feljebbvalók mindig vannak, hogy épp női vagy férfi változatban, az eltérő. Középsuliban a lányt lehet pont azért engedte el, mert piros napjaiban történt vele ez meg az, rosszullétes (és ilyen létezik, keress rá), és felnőttként megértette. Felesleges szépíteni, bár én csak a saját osztályomról, évfolyamomról, iskolámról tudok véleményt mondani: a fiúk többet lógnak, és szereznek utólag igazolást. Aztán lehet, ez csak nálunk van így, ki tudja.

A munkahelyi fizetésbeli eltérés oka lehet, pl. az írásbeli beszámolók minősége. A nők többet írnak le a tesztekben is, mint a férfiak, ezt kb. a válaszokban is megfigyelheted. A jelentéseik is bővebbek lehetnek emiatt, talán kapott érte fizetésemelést. Az egyetemi sérelmekhez visszatérve, mit vársz? Az egyetemi tanárok annyit szivathatnak, amennyit akarnak, kivághatnak vizsgáról, akármennyire tudod az anyagot, ha azt akarják, ha fiú vagy, ha lány. Nincs mit csodálkozni.

A többi válaszoló azért mondta, hogy haragból írsz, vagy hasonlók, mert nem a kérdésere válaszoltál. A kérdés az volt, miben kéne a férfiaknak változni, nem az, hogy írjuk le a megkülönböztetésről szóló tapasztalatainkat, te mégis megtetted. Valószínűleg emiatt. Ha még azt mondod, ki kell nyitni az ajtót, azt mondom oké, de abba sem kéne belehalni. És ezt férfiként mondom, mielőtt egy "okoskodó nőnek" gondolnál.

És nem, még mindig vannak, akik a nőkre úgy tekintenek, hogy lyuk, főz, mos. Az értelmesebbek valószínűleg nem, de amit én itthon láttam, az alapján bőven vannak ilyen marhák.

2016. máj. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
44%

3. vagyok, hogy a szálat folytassam, valaki írtam ,hogy a fizetése kevesebb mint a nőnek, egy német anyacéggel rendelkező franchise cégnél dolgoztam, gépészmérnök nő: ül az irodába, viháncol, nem csinál produktív munkát, csak néha szétnéz stb... fizetése biztos több volt...

én meg 2 villamosipari technikummal az alja munkákat csináltam sz#ré hugyé, amúgy már nem dolgozom ott.

Ja igen, figyelmes vagyok ezen kívül, olyan vacsorát/kaját tudok gyártani, hogy nem egyszer "benyaltak" nekem, hogy ő "varga" (nem az a nevem) milyen jó kaját gyártottál, csajok is kóstolták stb... ezen kívül ha én össze jövök valakivel akkor alapból barátként is próbálom kezelni és ez nekem rohadtul nem jön be, hogy bunkó f#sznak kell lennem a csajjal, mert én ezt rohadtul utálom.

2016. máj. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

34-es ez az összehasonlítás max akkor lenne releváns, ha ugyanabban a munkakörben és beosztásban dolgoznátok

persze, hogy előfordulhat, hogy eltérő munkakörben más a fizetés...

2016. máj. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

#29

Infó szakon voltak ezek. Amúgy mások is meséltek hasonlóakak, nem egyedi esetekről van szó.

Megmondom neked 2 nőről tudok, aki szakmailag is képben volt, meg úgy embereileg is megállta a helyét. Vagy az egyik, vagy a másik hiányzott, de legtöbbször mindkettő.


Rühellem az infós nőket - tisztelet a kivételnek. Mert az egy dolog, hogy kivételeztek velük, de az a pofátlan, bunkó stílus, amit produkáltak, arra komolyan szavak nincsenek.



#30

Tanultam átlagszámítást csak tudod éppen nem erről van szó. A felmérés, statisztika, miegyébb nem más, mint parasztvakítás. Egy faluban él 1 milliárdos, a többi 100 ember 47e -ből él havonta. Számold ki mennyi az átlag! Ugye mennyivel jobban hangzik?

A városban, ahol dolgozom, ott is érdekes adatokat közöltek a fizetésekről, enyhén szólva a közelbe se...


Olvasd visza a #28-as hozzászólást, aztán próbáld megtalálni, hogy hol írtál valótlan dolgokat rólam.


Bocsi, de ha ezt látom, hallom és tapasztalom, hogy a nőkkel kivételeznek, akkor nem tudok mit kezdeni vele. Ha látom, egy toll kék színű, akkor nekem hiába mondják, hogy az piros.


#35

Pedig szerintem elég releváns dolog az, hogy az egyik dolgozik, a másik meg nem és utóbbinak nagyobb a fizetése. Kíváncsi vagyok, hogy ha a #34-es válaszoló tenné azt, amit a kolléganője vajon mennyi idő múlva rúgnák ki.

2016. máj. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, abba belegondoltál, hogy kik kivételeznek a nőkkel a szépségük és egyebek miatt? Hát a férfiak általában. Úgyhogy ennyi erővel a férfiakat kéne hibáztatnod érte.
2016. máj. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
34%

#37

Ez a jelenség fordítva is létezik ám. Egy magas, jóképű férfinak sokkal többmindent elnéznek, mint egy alacsony csúnya férfinak.

Ezért van az, hogy a nő akkor is a férfival marad, amikor már megcsalta, megütötte stb. A külső nagyon meghatározó a mai felszínes világban.


Na persze nálam nem, nekem aztán teljesen mindegy hogy néz ki valaki, nem fogok kivételezni vele csak azért, mert csinos.

2016. máj. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
65%

Hidd el, el csúnya nőnek sem néznek el annyit. Úgy általában a szép emberek előnnyel indulnak az életben, már gyerekkorban is a szép gyerekeket dicsérik, emelik ki az osztályban stb

De ha ebben beleragad valaki, és folyton azt szajkózza, hogy milyen igazságtalan a világ, nem jut majd egyről a kettőre.

2016. máj. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

Először is méltósággal,vagdalkozás nélkül elfogadni egy elutasítást.

Illemet tanulhatna mindkét nem.

Az igények mellett legyen mit felmutatni,ne csak követeljenek,"mi látványra izgulunk fel" alapon.

Kinézetre meg lehet a bolgárokról/oroszokról példát venni,akik megpróbálnak szépen felöltözni.Igen,a férfiak is.

2016. dec. 16. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!