Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elsősorban lányok és nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban lányok és nők véleményére lennék kíváncsi, hogy miben kellene fejlődniük a magyar férfiaknak, a külföldi pasikhoz képest?

Figyelt kérdés

Gyakran hallani azt, hogy a külföldiek másak, jobbak, érdekesebbek. Mi lehet ennek az oka? Miben kellene változtatásra való hajlamot tanúsítani?


Nyilvánvalóan ez nem vonatkozik mindenkire, de érdekelnének a tapasztalatok, vélemények.



2016. máj. 9. 21:19
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%

14-es

Nyilván akkor nincsenek különbségek az egy posztban dolgozó női és férfi munkavállalók között sem, hm? Ja, hogy 20%-os, és az elmúlt években még növekedett is? Upsz...Ja és hogy a poszt kommunista országok közül Magyarországon szupportálják a legmagasabb arányban a patriarchális családmodellt (70%-a megkérdezetteknek)?

Egyébként nem a témához tartozik, de azért jobb ha tisztában vagy vele.

2016. máj. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:

utolsó voltam: természetesen a fizetésekre értettem a különbséget

forrásokat privát üzenetben szívesen elküldöm bárkinek

2016. máj. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
44%

Az én férjem speciel dán.

A dánokhoz képest a magyar férfiak udvariasak. Itt nem szokás ajtót nyitni egy nőnek, például.

Szerintem egyébként nincs olyan nagy különbség.

2016. máj. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:

Külföldön (is) élő férfiként mondom hogy mindkét nemnek sokat kellene változnia!

Nem lehet azt mondani hogy csak a férfiaknak, vagy csak a nőknek kéne változni.

Elsősorban ami nagyon feltűnő és hiányzik otthon mikor hazamegyek az az ismeretlen emberek kedvessége, mosolya, pár kérdése, szava hozzám. Valamint a bolti eladók hozzám állása, na az katasztrófális...

2016. máj. 10. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
15%

#21

Általános iskola: a szép kislány azt mondta, hogy kapjak 2-est (a 4-es feleletemre), a tanár be is írta.

Középiskola: ha a fiú hiányzott, nem volt elég az igazolás, még csesztetette is a tanár, hogy hol volt, mit csinált, miért így meg úgy, meg amúgy. A lányt mindenféle igazolás nélkül elengedte. Ha fiú evett órán az szaktanári, ha lány evett az órán semmi. A lány a 0 tudására 4-est kapott, a fiú 4-es feleletére pedig halvány 2-est

Egyetem: a lány hazavihette az zh-t megírni, a lány elfelejtett kötelező feladatot kérni, ezért megkapta rá a max pontot. A lány 10 pontos feladatra írt valamit és kapott rá 15 pontot, mert csak. A lánytól megkérdezik, hogy a könnyű, vagy a nehéz feladatsort szeretné.

Munkahely: fizetés ugyanaannyi, ha nem több a nőknek. Mindig a nő igényeihez kell igazodni. Amikor én megyek szabadságra be kell számolnom, hogy hova megyek, mennyire vagyok elérhető stb, nőtől soha nem kérdezték meg ezt. Amikor cipekedni kell, akkor azért én, mert férfi vagyok, ha takarítani kell, akkor azért én, mert csak.

Ismerősöm másik cégnél van, a nagypofájú, lusta, semmittevő nőnek nagyobb a fizetése, mint neki, akitől elvárják, hogy éjjel-nappal melozzon.


Ja, tényleg nincsenek különbségek.

2016. máj. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
58%

Mindkét nemnek abban kellene fejlődnie, hogy felelősséget vállaljanak önmagukért: ne másokat, meg a körülményeket hibáztassák, hanem a lehetőségeikből, adottságaikból hozzák ki a lehető legtöbbet, legjobbat.

Tapasztalataim szerint ez más országokban a többségnek jobban megy, mint a magyaroknak. A magyarokra inkább a tanult tehetetlenség jellemző: beletörődnek a sorsukba, hogy nem lehet jobb, és folyamatosan panaszkodnak miatta, ettől a kisugárzásuk is rosszabb.

Más nemzetbéliek kezükbe veszik az irányítást, és azt mondják maguknak, hogy lehet, hogy ez vagy az nem tökéletes, de lássuk, miben kellene fejlődni, hogy jobb legyen. Az erősségeikre építenek és nem a gyengeségeik határozzák meg az életüket.

2016. máj. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
57%

25-ös:

És a nőknek mi köze van hozzá, hogy a tanárok hogyan bánnak velük? Nem gondolod, hogy haragodat inkább a téged tanító tanárokra kéne zúdítani? (És akkor most eltekintek attól, hogy engem hogyan diszkrimináltak suliban, pl. elvárták tőlem, hogy jobban tanuljak mint a fiúk, rendesebb legyek, háziasabb, én süssek sütit, dekoráljak-> tudod ez oda-vissza működik, más hogy ez nem okozott nekem akkora világfájdalmat, hogy a nemi egyenlőtlenségekről ez jusson azonnal eszembe)

Az, hogy egy példát ragadsz ki, ahol szerinted többet keresnek a nőket vagy ugyanannyit (hahó ez az egyenlőség), nem bizonyítja, hogy a férfiak ne keresnének többet ugyanabban a pozícióban (felmérés készült róla, ahogy ígértem, privátüzenetben belinkelem, az Euban nálunk az egyik legnagyobb az arány).

2016. máj. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
8%

#27

"És a nőknek mi köze van hozzá, hogy a tanárok hogyan bánnak velük?" - semmi, írtam ilyet bárhol is? Nem.


Hol írtam azt, hogy a nőkre haragszom? Sehol.


Leírtam, mit tapasztaltam (persze lenne még bőven). Ennyi, erre idejössz, kavarsz és kiosztasz engem. Világfájdalom... te tiszta hülye vagy.


Felmérést pedig hiába küldhetsz, mert azt a felmérést hiszem el, amit magam hamisítok. Komolyan nem hiszem, hogy van még olyan hülye a világon, aki a felméréseknek hisz. Egy felmérés szerint az országban bruttó 245 500 Ft volt az átlagkereset tavaly, ja, az átlag. Az, hogy a legtöbb dolgozóember ennek felét (se) látja más kérdés. De villogtasd a felmérésed.


Amúgy annyira jó lenne, ha Te és a hozzád hasonló kavarógépek befejeznék ezt, mert tényleg rohadtul unalmas, hogy kavartok össze-vissza. Na, ezért már haragszom.

2016. máj. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
58%

25ös, mégis hol tapasztaltad ezeket?? :D

lány vagyok, most egyetemista, de eddigi pályafutásom során sehol nem tapasztaltam/láttam ilyesmit :D


az előbb megkérdeztem a barátomat, ő is értetlenül állt az általad írtak előtt. szerintem csak pont idióta kivételezős emberekkel vagy körülvéve :/

2016. máj. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

28,

Ha tanultál átlagszámítást, akkor tudhatod, hogy beleszámítják az összes kiugróértéket is, magyarán aki 700 000 ezret keres, és aki 120-at is benne van a számításban...így simán kijöhet ez az érték, de nem azt mutatja, hogy az ország nagy része mit keres...főként hogy a 250 biztos vagyok benne, hogy nem az országra vonatkozott hanem, Budapestre, max Pest megyére.

Mit "kavartam" mégis, felvilágosítanál?

Nekem meg a "nőkkel mindig kivételeznek jajajj" dumákból van elegem, tökjó lenne ha te és a kis barátaid befejeznék.


(Na pl. ebben nem tudom, hogy a külföldi férfiak mások-e, de ebben aztán igazán fejlődhetnének a magyar férfiak... vegyük már észre, hogy mindkét nemet éri pozitív meg negatív diszkrimináció, épp ezért ha valaki leáll nyifogni, mindenféle bizonyíték nélkül, hogy a másik nemmel egyértelműen kivételeznek, számítson a retorzióra)

2016. máj. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!